Як отримати 100 відвідувачів в день на блозі

189

Коли ви відкрили свій блог, що для вас було найбільш важливим? Дизайн блогу?, а може відмінний хостинг з адекватним супортом. Може бути, може бути. Ну ладно, дизайн для блогу ви зробили, або самі, або заплатили і вам його зробили. Так само знайшли собі просто чудового хостера, де супорт цілує вас в м’яке місце, не спить не є, а тільки чекає від вас питань. І що, на цьому все? Будемо щось писати на блозі читати самому собі на ніч?
Звичайно ж ні! Написавши щось цікаве на блозі, ми хочемо поділитися цим з іншими, хочемо що б наші пости читали, писали в коментарях що думають читачі вашого блогу, підписувалися на блозі, і чекали нових постів від вас.
Тут одним дизайном, і хостингом не обійтися. Треба просувати блог в маси.

Одна із самих складних речей для блогера, це отримати гарне кількість трафіку на його блог. Я прочитав не мало блогів, які на перебій пишуть про те, як привести трафік на блог, що треба робити, як треба робити. Але знаєте, у всіх у кого я читав всі ці гучні назви “палю тему” майже і немає трафіку, ну може крім 2-3 блогів. Дивно, люди пишуть, що знають як розкрутити блог, як привести нереальний трафік, а самі сидять в глибокій жопі. Звичайно можна піти по їх стопах, великими літерами написати «Палю тему» як познайомитися з блондинкою з великими цицьками, при цьому не забувши головне ключове слово сиськи, ну і як результат може до вас на блог і прибіжить пара інша збоченців.

У цьому пості, я не буду говорити про те , що палю тему, швидше за все, ви це і без мене знаєте. Але отримати 100 відвідувачів на ваш блог, цілком реально. Ось два найбільш простих методу:

1.Використовуйте всю міць відео. Відео є одним з найулюбленіших розвагою для людей. Хоча деякі люди більшою мірою зацікавлені в аудіо або навіть письмових джерелах інформації, є багато людей, які воліють, тільки відео, вони просто “схиблені” на різних роликах. Таким чином, існує два способи залучити відвідувачів на ваш блог.
Перший-ви публікуєте на різних великих сервісах, таких як YouTube,Rutube,Vimeo, і т. д, свої цікаві ролики, обов’язково з ключовими словами в назві ролика до них, що б їх було легше знайти. А так ж не забуваєте вказати посилання на ваш блог, в описі до ролика, або у себе в профілі на цих сервісах.
Або другий спосіб — ви публікуєте на своєму блозі ці ролики, так само з ключовими словами. Тут вибір за вами.

MIley Cyrus — Party In The U. S. A. — Official Music Video (HD)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA&w=590]

2. Писати статті. Для мене це був найпростіший спосіб створити стійкий потік відвідувачів, коли я завів свій блог.Просто ви повинні знати одне, що тут все залежить від теми обраної вами. Коли я створив свій блог, то я знав що на блозі будуть теми про все, з цього і назвав блог «Все про все«. Багато мені говорили, що вести такий блог на багато складніше ніж, блог на певну тему. Може бути, я не сперечаюся. Але у мене зовсім не було бажання вести блог тільки на одну тематику.

Я постив відео, картинки, брав інтерв’ю у блогерів, часто писав щось своє, і згодом отримав трафік на блог.
Ви повинні так само зрозуміти одну річ, не чекайте, що опублікувавши на своєму блозі відео, вже завтра до вас прийдуть 100 відвідувачів, на все треба час. Іноді можна писати не перестаючи в блозі, і не бачити результату ніякого, але раптом якийсь із ваших постів “вистрілить” по певному запиту, і ось ви вже отримує своїх перших 100 відвідувачів.

І найголовніше! Прислухайтеся що кажуть інші, читайте що інші блогери пишуть, але моя вам порада – всього допоможіть самі! Пробуйте, експериментуйте, буде багато невдач і падінь, але все одно не опускайте рук, рухайтеся і в один день на блозі ви побачите перших 100 відвідувачів, перших передплатників.

Удачі, вам!