Як перетворити відвідувачів блогу передплатників

212

Коли людина відвідує ваш блог і йде, найімовірніше, що він або вона не повернеться ще раз, особливо, якщо немає вагомих причин для цього. Не повернеться і все, тут скоріше всього кілька причин, блог не цікавий, пости, що не містять ні чогось істотного, інформація на блозі така ж як і на інших тільки переказана на свій лад. Але найпоширеніша причина це, що вже через пару хвилин ми, як правило, просто не пам’ятаємо, які веб-сторінках ми відвідали.

Правда в тому що відвідувачі не повернуться на ваш блог ніколи, якщо не вжити жодних дій з нашої сторони. Адже тільки уявіть, що ваш блог в день відвідали 500 осіб, які не повернуться ніколи. Скільки ви втратили на цьому? Ви можете уявити собі суму потенційної прибутку від ваших відвідувачів яких ви втратили, просто тому що вони не повернуться більше на ваш блог?
Правда багато хто може сказати, що створення унікального контенту в змозі підтримувати трафік і мотивувати відвідувачів блогу повертатися ще раз, але часто буває, що і цікавий контент не виправдовує себе. Правда, багато знайшли вихід, і в кінці кожного поста пропонують підписатися на розсилку по пошті, так би хоч якось утримати і повернути відвідувачів на блог ще раз. На скільки дана система працює, я не знаю, але думаю результат від неї не великий, і в кінці втрата відвідувачів присутній, але ми вже знайшли спосіб повернути хоча б декількох з них ще раз на наш блог.

Але! Сама стратегія підписки на блозі після кожного поста, де то вірна. Ідея підписки,це не дати вашим відвідувачам піти з вашого блогу на завжди.
Запам’ятайте наступне:
1.Багато хто не знають, що таке RSS! — Це факт!
2.Є такі, хто воліє отримувати ваші пости по пошті, так як не читає підписки-ніколи!

Тепер працюватиме над тим що б перетворити ваших відвідувачів в передплатників.
Напишіть пост, про те що таке RSS і як ним користуватися. Розмістите посилання на цей пост відразу під іконкою вашого RSS каналу, що б ті хто не знайомий з цією технологією могли зрозуміти, що ж ця іконка означає, і, що робити далі, після того як на неї натиснули.

Після кожного вашого посту, обов’язково додайте посилання на підписку як і по RSS, так і поштою. Аудиторія Інтернету величезна, в мережі знаходяться як старий так і малий. Так ось підписка поштою, більше підходить людям старшого покоління, які не дуже люблять такі «навороти» як RSS. Їм на багато простіше отримувати всі поштою.

Як віддавати ваш фід? Тут думок багато. Або його віддавати повністю, або коротким варіантом.

Якщо ви вирішили віддавати ваш фід повністю, що знайте трафіку на блог буде менше, так як людина підписаний на вас отримує ваші пости і повністю йому не навіщо йти на ваш блог. Трафік йде тільки від тих хто знайшов ваш блог по різних запитах, а не від тих хто на нього підписаний.

Якщо вирішили віддавати тільки анонс поста, то тут і трафік буде йти від тих хто підписаний на вас і так само від тих, хто прийшов у перший раз. Але тут є мінус! Багато хто не люблять анонси постів, або прочитавши початок посту він їм покаже не цікавим і переходу на блозі не буде.
За цим якщо віддаєте тільки анонс поста, подумайте про те, що цей анонс повинен зацікавити читача і спонукати його до переходу на ваш блог. Тут вам на допомогу ключові слова, інтрига і що то оригінальна що б відвідувач прийшов на блозі.

А як ви отримуєте передплатників на блозі, і який фід віддаєте перевагу віддавати?

Читайте також:
Хочете збільшити трафік? Ось вам формула.
Йди за мною на Twitter
У вас кілька блогів? Як всім цим керувати.

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі