Як підібрати домен!!!!

9-18-2019

Як підібрати домен для сайту. Доменне ім’я, ім’я по якому буде відгукуватися сайт. При підборі домену намагайтеся підібрати доменне ім’я, близьке до назви організації. Іноді зробити це буває складно, так як різні організації можуть мати схожі назва і доменне ім’я, яке Ви обрали вже може бути зайняте, по цьому процес пошуку доменного імені може затягнутися на години і навіть дні. Для подбор домена і реєстрації доменного імені рекомендуємо скористатися сервісом підбору на сайті Реєстратора Nic.

Ми зазвичай користуємося підбором за ключовими словами. Чи варто реєструвати доменне ім’я в зоні РФ. Сайти з доменом російською мовою в зоні РФ чудово себе почувають і добре просуваються за запитами при експлуатації сайту, але. У деяких сервісах, зокрема у соцмережі Facebook з доменом в зоні РФ неможливо зареєструвати групу і займатися просуванням сайту в цій соцмережі. А от в нашій рідній соцмережі Однокласники домен в групі можна прописати, але він періодично “звалюється” і показується знаками “. Тому ми все-таки при підборі домену намагаємося не брати домени в зоні РФ. Домени SU, NET, COM – з цими доменами немає вищеописаних проблем і якщо домен в зоні RU зайнятий – беріть SU або інші – в майбутньому проблем з просуванням бути не повинно. Використання тире в доменному імені – по нашому досвіду домени з тире відмінно себе почувають і ми рекомендуємо не відмовлятися від таких доменів і якщо тире доречно в домені – реєструйте його. Коли будете реєструвати домен, зареєструйте додатково близькі домени за вимовою – надалі їх можна налаштувати дзеркалами і Ваші користувачі потраплять на Ваш сайт, навіть якщо злегка помиляться в його назві.

Якщо Ви підбираєте домен для інтернет – магазину, то включіть фантазію. Часто назву інтернет – магазину не містить назви товару або сфери діяльності, наприклад Ozon. Намагайтеся не реєструвати довгих назв. Домен для юристів і адвокатів. Ми розробили велику кількість сайтів для юристів, при бажанні їх можна переглянути в портфоліо. Доменне ім’я юриста часто містить прізвище юриста, якщо це сайт приватно – практикующаго юриста. Сайти для юридичних компаній так само можуть містити прізвище керівника юридичної фірми. На деяких доменах розміщені юридичні лендінгем. Замовляючи сайт у нас, зазвичай ми допомагаємо клієнтам у виборі доменного імені і реєструємо домен безкоштовно для клієнта.