Як підтримувати своє здоров’я.

4-2-2019

Як підтримувати своє здоров’я.

Ви повинні запастися довідками про щеплення міжнародного зразка. Цей документ не менш важливий, ніж паспорт. Зрештою, подорожувати можна не тільки по Європі, і довідки рано чи пізно вам знадобляться. Але врахуйте, що деякі щеплення робляться заздалегідь подбайте про те, щоб зробити їх вчасно. Головне, скрізь і всюди будьте уважні до якості питної води. Якщо ви дізналися про випадки подібних хвороб у тій країні, куди ви приїхали, утримайтеся від біфштексів з кров’ю і дарів моря. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі трускавец санаторий трускавец.
Найбезпечніше використовувати для пиття мінеральну воду, тим більше, що вона продається всюди. І знову ж таки, спочатку переконайтеся, що кришка пляшки запечатана фабричним способом — в будь-якій країні можуть знайтися спритники, які торгують мінеральною водою з під крана. Обов’язково мийте руки перед їжею, або після того, як ви пограли з собакою чи кішкою. якщо вам доводиться пити воду з – під крана, кип’ятіть її не менше 20 хвилин, або обеззараживайте спеціальними засобами — в аптеках можна купити Hydroclonazone або Micropur.
Якщо ви потрапили в лікарню, відмовляйтеся від переливання крові у тих країнах, де донори не проходять систематичного медичного обстеження (у першу чергу це стосується країн, що розвиваються). Краще б обійтися навіть без уколів. Щеплення проти тропічних хвороб ви можете зробити в поліклініці №13 на вул. Передається через контакт ранової поверхні з іржею, з брудними предметами.