Як підтримувати своє здоров’я.

3-26-2019

Як підтримувати своє здоров’я.

Холод звужує судини, сприяє підвищенню артеріального тиску і зростання навантаження на серце. Крім того, в холоду знижується рівень фізичної активності, приводячи до погіршення руху крові в організмі і до дефіциту кисню, а це позначається на серці не кращим чином. Якщо взимку на шкірі з’являються рожеві плями, що лущаться і сверблять, швидше за все, людина страждає холодову алергію. Через такі спазми погіршується кровопостачання і живлення тканин, у тому числі шкірного покриву. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Алаколь.
Одягайтеся тепло і користуйтеся кремами. Мало хто з сучасних людей вживає достатньо овочів і фруктів взимку. Через нестачу вітамінів, жирів і мінералів може виникати відчуття втоми, апатії і нудьги, підвищеної тривожності, занепад сил, безсоння. Людина справляє враження постійно застудженого. Псується стан шкіри, волосся, нігтів. Самостійно в цьому випадку можна відрегулювати харчування, включивши в раціон більше здорових продуктів.
Дане порушення виявляється у вигляді депресивних станів: у людини погіршується настрій, падає самооцінка, він починає уникати спілкування, виявляє сильне занепокоєння з найменшого приводу. Все це наслідок значного зниження вироблення серотоніну — «гормону радості», який проводиться при яскравому світлі, відсутня взимку. Взимку організм економить енергію, яка потрібна для обігріву і підтримання функцій, слабшають через нестачу сонячного світла.