Як показувати альтернативний вміст AdBlock користувачам

374


Всі нам відомі плагіни, блокуючі рекламні оголошення, такі як AdBlock і Ghostery. Дані плагіни встановлені на мільйонах комп’ютерів і тим самим сильно впливають на вебмайстрів, які заробляють на своїх сайтах від рекламних мереж, таких як Google AdSense та інших. Потрібно багато часу і зусиль, щоб підтримувати сайт на рівні і, щоб отримати хоч якийсь заробіток, але якщо відвідувачі сайту використовують AdBlock, доходи скорочуються в рази.

Звичайно трапляються сайти які без AdBlock взагалі не можливо читати. На цих сайтах стільки реклами, що забуваєш навіщо взагалі зайшов на сайт. Але існують сайти і блоги, на яких реклама зовсім не заважає контенту, а навіть навпаки, дуже гармонійно виглядає як і з дизайном, так і з контентом. Але, відвідувачі які переглядають сайти з плагіном AdBlock, все одно не побачать рекламу, так як плагін вирізає її.

Що робити і як виправити дану ситуацію?

Існує одна (або кілька) можливість відображати відвідувачам сайту заглушки замість рекламних оголошень. Тепер відвідувач сайту який використовує AdBlock у своєму браузері зайшовши на ваш сайт, зможе побачити не рекламні оголошення, а на приклад віджет від Facebook, ВК, або ось такий банер:

Заглушка adblock

Можна легко зробити для вашого сайту. Відкрийте сторінку, яка містить Google AdSense ads скопіюйте та вставте наступний фрагмент коду перед закриваючим тегом .

// Run after all the page elements have loaded
window.onload = function(){
// This will take care of asynchronous Google ads
setTimeout(function() {
// We are targeting the first banner ad of AdSense
var ad = document.querySelector(“ins.adsbygoogle”);
// If the ad contains no innerHTML, ad blockers are at work
if (ad && ad.innerHTML.replace(/\s/g, “”).length == 0) {
// Since ad blocks hide ads using CSS too
ad.style.cssText = ‘display:block !important’;
// You can put any text, image or even IFRAME tags here
ad.innerHTML = ‘Your custom HTML messages goes here’;
}
}, 2000); // The ad blocker check is performed 2 seconds after the page load
};

Скрипт шукає перший рекламний блок AdSense на сторінці, і якщо він виявляється порожньою (тому, що реклама блокується), альтернативний HTML-код, починає відображати будь-який інший код, який ви прописали.

І так, як я вже писав вище, ви можете поставити заглушки Facebook Like box, відео з YouTube, Twitter віджет, зображення банера, пошук по сайту або навіть звичайний текст.

А як ви вирішуєте проблему з блокувальником реклами AdBlock?