Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

9-11-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Догляд за пластиковими вікнами так само важливий, як і догляд за будь-якою іншою частиною будинку. Змащувати віконну фурнітуру не менш корисно, ніж ручки і петлі дверей, а очищати профіль вікна потрібно не менш дбайливо, ніж штори. Але доглядати за вікнами потрібно не тільки регулярно, але і правильно. Використання агресивних хімічних засобів, що містять кислоти та їдкі луги, згодом погіршать колір профілю. Якщо білосніжний профіль вікна вимити агресивними хімічними засобами, він придбає жовтий відтінок. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі window cleaning nyc.
Абразивні речовини – з твердими частинками в складі – подряпають профіль. Колір ламінованих або фарбованих вікон також втратить первісний вигляд. Це особливо небезпечно, якщо у вас дизайнерське вікно. Склопакет, на відміну від профілю, не відрізняється особливою прискіпливістю до складу мийного засобу. Вибирайте миючі засоби, до складу яких не входять їдкі луги та кислоти. Такий догляд за пластиковими вікнами продовжить життя механізмів відкривання вікон і захистить від раптової поломки.
Визначити місця, яким необхідно змазування, допоможуть спеціальні символи на вікні. Зазвичай це зображення маслюк, крапельок або просто напис «oil». Щоб зробити цей процес дійсно корисним для вікна, використовуйте масло без смол і кислот. Підійде звичайне машинне масло або масло для швейних машинок. Хоча ці частини вікна грають не менш важливу роль, ніж склопакет і профіль. Ущільнювач зберігає тепло, захищає від протягів, пилу та шуму.