Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

5-30-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Калуга, 2 – ой Тарутинський проїзд, д. Віконні ПВХ – системи мають складну конструкцію. До їх складу входять профіль, склопакети, фурнітура, гумові ущільнювачі, водовідвідні клапани. Всі ці складові вимагають додаткового догляду. Для догляду за ПВХ – профілем використовуйте очисник для пластику, не містить агресивних розчинників. Нанесіть очищувач на добре всмоктуючий шматок тканини нейтрального кольору (з вовни або бавовни), розподіліть його по профілю і злегка розітріть. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі window cleaning ny.
Через деякий час змийте очищувач чистою водою, уникаючи при цьому кругових рухів. При сильних забрудненнях процес очищення слід повторити. Якісні вікна забезпечені надійної запірної фурнітурою, з допомогою якої Ви можете відкривати вікна в двох площинах – цілком розорювати або відкривати як фрамугу. Для цього досить повернути запірну ручку в потрібному напрямку.
Всі операції з запірної ручкою проводьте тільки при закритій стулці. При проведенні будь-яких робіт з утворенням великої кількості пилу елементи фурнітури повинні бути захищені від її проникнення. Вікна та балконні двері в Вашому будинку оснащені високоякісною фурнітурою. При проведенні будь-яких робіт з утворенням великої кількості пилу елементи фурнітури повинні бути захищені від її проникнення. .