Як правильно користуватися кальяном.

4-23-2019

Як правильно користуватися кальяном.

Одне з найбільш приємних варіантів проведення часу – куріння кальяну. Спочатку він був популярний в східних країнах, але в останні кілька років його можна побачити в кожному кафе чи ресторані. Також багато купують його для домашнього використання. Вибір пристроїв величезний і ви без проблем зможете підібрати більш бюджетний варіант, так і модель подорожче. На перший погляд він здається занадто складним, але не варто панікувати. Зовсім скоро ви навчитеся правильно курити кальян, це не складно. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Колбы для кальяна с резьбой, click.
Гігієна: так як після його використання на ньому накопичуються бактерії і мікроби, не забувайте після кожного застосування проводити гігієнічні процедури по чищенню. Просто очистіть його м’якою губкою або щіткою, потім промийте водою. Також радимо вам не поспішати і раскуривать кальян повільно, в іншому випадку ви ризикуєте отримати сильний кашель з – за диму. Щоб процедура доставила вам тільки задоволення, вибирайте якісний тютюн, не економте на ньому.
З вибором смаку у вас не буде проблем, так як їх величезна кількість. Зверніть увагу на його консистенцію: він повинен бути влажноват. Однієї заправки буде достатньо для 1 години куріння, за бажанням всипте новий тютюн. Спробуйте кілька різних смаків, не бійтеся експериментувати. Що робити, якщо у кальяну не одна трубка, а цілих дві. Це ускладнює завдання, так як вам доведеться йти на деякі хитрощі. Коли курить ваш співрозмовник, ви повинні затискати отвір у вашій трубці, щоб не порушувати тягу повітря.