Як правильно обмінюватися посиланнями

376

Обмін посиланнями — основний метод розкручування ресурсу. Іншими словами, обмін лінками — метод розкрутки, коли посилання на ваш ресурс розміщує який-небудь сторонній сайт, а ви у відповідь ставите лінк на цей ресурс на своєму ресурсі. Головне завдання такого обміну — підвищити показник індексу цитування ресурсу в пошуковій системі Яндекс. Крім того, правильний линкообмен допомагає зростанню інтернет ресурсу видачі пошукових систем. Безпосередньо за цим посиланням, відвідувачі інтернет ресурс не заходять. Якщо ви маєте намір підняти таким чином відвідуваність сайту, то при вдалому збігу обставин за таким лінком перейде один відвідувач на тиждень.
Ссылкообмен краще робити тільки з подібними по темі ресурсами. У цьому випадку «ваги» вашого посилання безсумнівно серйозніше, ніж ви поставили б посилання на сайт іншої тематики. Схожі за темою посилання збільшують індекс цитування набагато ефективніше. Зробити сайт — ще не все. Якісне просування — ключ до успіху. При написанні тексту лінка треба приділити більше уваги на наявність слів — ключевіков.

У разі, коли багато лінків, необхідно помістити ківорди в різній послідовності. Пошукові роботи напевно оцінять подібне різноманітність позитивно. Після того, як ви розмістили на своєму сайті чужу посилання, обов’язково необхідно перевірити факт розміщення свого заслання. Причому, подивіться не тільки присутність посилання, але і правильність. Посилання обов’язково повинна бути прямою, а не пересланої. В іншому випадку пошукова система її не включить в індекс і ваги вона не додасть. Також, переконайтеся, що ваше посилання розміщена не на «линкосвалке», лінків на сторінці не повинно бути більше 25.

Бувають такі ситуації, що через деякий час після обміну ваше посилання можуть видалити, в надії, що ви більше її не перевірите. З цієї причини, мінімум щомісячно, треба перевіряти розміщення своїх посилань. Деколи, початківці веб майстри спокушаються спокусою використання скрипта обміну посиланнями. При використанні таких програм індекс цитування сайту може різко зрости до 200-300, а потім раптово впасти «в нуль», і це в кращому випадку.

Елементарно, пошукова система зрозуміє, що ви накрутили рейтинг. Обмін посиланнями, практично обов’язкова дія, що виконується при розкручуванні будь-якого сайту серйозного рівня, незмінно сприяє його підйому в рейтингах.