Як правильно підібрати обігрівач для будинку.

10-4-2018

Як правильно підібрати обігрівач для будинку.

Найчастіше, обігрівачі набувають при необхідності мати в будинку додатковий або резервний джерело опалення. Хоча вони можуть використовуватися і як основне опалення в міжсезоння або якщо це невеликий, добре утеплений будинок. При цьому, природно, виникає питання: , які забирають теплову енергію із зовнішнього повітря і нагрівають приміщення. Головним недоліком таких обігрівачів є їх більш висока вартість в порівнянні з іншими видами і зниження ефективності при температурі навколишнього середовища нижче -5 – 10° С. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить ик обогреватель.
Ознайомившись з основними видами обігрівачів, їх особливостями, плюсами і мінусами і якщо співвіднести їх зі своїми потребами і фінансовими можливостями вже можна визначитися, який краще купити обігрівач для свого будинку, дачі або квартири: Крім вибору оптимального типу обігрівача, необхідно правильно підібрати і його потужність. Якщо він буде використовуватися, як додаток до основного опалення, то його потужність можна вибирати, виходячи з величини тієї комфортної зони, яку передбачається з допомогою нього створити.
Зазвичай для цієї мети вибирають пристрій невеликої потужності (1. Інша справа, якщо обігрівачі вибираються для основного або резервного опалення будинку. При цьому, можна орієнтуватися на середні показники, виходячи з необхідності 1к. Вт його потужності для обігріву 10 м2 площі приміщення. Хоча, на цей показник велике значення надають матеріал і рівень теплоізоляції зовнішніх конструкцій будинку, кількість вікон і дверей, висота стелі конструкційні особливості.