Як правильно побудувати дах будинку.

1-2-2019

Як правильно побудувати дах будинку.

Найпоширеніший варіант при будівництві приватних будинків, це двосхилий дах, зібрана своїми руками від мауерлата до конька. Нижче в цій статті ви знайдете креслення і фото, а детальна покрокова інструкція допоможе вам у них розібратися. Ви також дізнаєтеся про те, якої висоти має бути коник і як це залежить від функціоналу горищного приміщення, навчіться розраховувати товщину і крок кроквяної системи. Для того щоб ясно уявити собі, що таке двосхилий дах, подивіться які ще використовують варіанти при будівництві приватних будинків. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі фальцевая кровля цена.
Крім того, там можна облаштувати не тільки горище, але і мансарду. Тепер давайте розберемося, як побудувати двосхилий систему даху в приватному будинку. Відкривши скачаний файл, ви потрапите на сторінку з меню – воно розташоване в горизонтальній рядку вгорі. Ухил ската виражається в градусах і позначається символом α (альфа). Щоб визначити значення α, потрібно висоту H розділити на половину прольоту L.
Нижче наведена таблиця з результатами визначення основних нахилів. На карті вказані вісім снігових районів, а величина Sg для кожного обчислюється к. Па, перекладене кг/ м2: Для карти, наведеної вище обов’язково додаток 5 СНи. Вгорі ви бачите дві схеми, де показано кроквяні системи без звису зі звисом, але найголовніше звернути увагу на спосіб кріплення, а точніше, на сам кріплення. Це може бути сталевий куточок (бажано посилений), коротиші, стягують дошки, цвяхи, саморізи і скоби.