Як правильно писати тексти для блогу

303

Для того, щоб відвідувачі вашого блогу затримувалися на ньому, а не покидали так і не знайшовши потрібної інформації, ви повинні приділити підвищену увагу розміщуваних текстів. За статистикою, понад 80 відсотків користувачів побіжно переглядають сторінки блогу, перш ніж зупинити на чомусь конкретному свою увагу. Так що вам доведеться постаратися над тим, як привернути увагу користувача. Отже, яких помилок слід уникати:

Перша помилка.

Не варто розміщувати флеш на головній сторінці вашого блогу. Багато веб майстри вважають, що це дуже красиво і сучасно. Але за фактом практично всі користувачі відчувають незручності і відразу шукають кнопку, що дозволяє пропустити перегляд ролика. Так що якщо на шляху до одержання інформації на вашому блозі на шляху користувача встане флеш, то швидше за все він просто піде з вашого блогу.

Друга помилка.

Неправильно складений заголовок. Перш ніж читати статтю будь-яка людина насамперед зверне увагу на заголовок. Якщо він його зацікавить, то тоді користувач затримається на блозі. До того ж заголовок завжди відображає суть написаної статті і дозволяє користувачеві більш точно знайти ту інформацію, яку він шукав. Якщо ваш заголовок не буде відображати суть написаного в статті або не буде досить змістовним, то кількість ваших постійних відвідувачів різко скоротиться.

Третя помилка.

Головна сторінка сайту починається з привітання. Відвідувач потрапляючи на ваш сайт насамперед бачить напис «Ласкаво просимо». Це все звичайно красиво, але безглуздо. Адже людина прийшла до вас за інформацією, а не за дурними сентиментами. Відразу продемонструйте користувачеві всі переваги вашого сайту. Так сказати покажіть товар особою.

Четверта помилка.

Забули про ключові слова. А ось це вже груба непрощенна помилка, яка може вам дорого обійтися. Велика частина вашої аудиторії прийде до вас в результаті пошукових запитів. А якщо пошуковий робот визначить вам місце за запитом десь у третій сотні, то які шанси, що саме до вас прийде відвідувач? Практично нуль. Так що грамотно складіть слова і фрази, за яким користувачі будуть шукати ваш блог.

П’ята помилка.

Сторінки перевантажені інформацією. Не варто намагатися запхати на одну сторінку максимум інформації і опцій. В цьому випадку увагу користувачів буде розсіюватися, і вони будуть швидко втомлюватися. Розбивайте текст на абзаци, ключові моменти виділяйте шрифтом. Якщо текст надто великий, то розбийте його на кілька сторінок. Так буде набагато краще і зручніше.

Шоста помилка.

Нецікавий текст. У тексті повинна міститися тільки корисна потрібна інформація. Якщо текст буде нудним, нехай навіть корисним, його ніхто до кінця не прочитає. Текст повинен захоплювати з самого початку і інтригувати від абзацу до абзацу.

Сьома помилка.

Ви недостатньо уваги приділяєте важливості тексту. Саме текст допомагає вам заволодіти увагою цільової аудиторії і добитися від неї бажаного результату. Це ваш спосіб поспілкуватися з багатотисячною аудиторією вашого блогу. Так само статейное наповнення вашого ресурсу надає прямий вплив на його популярність. По інформаційному змісту ваш блог буде проіндексований пошуковими системами.