Як правильно вести бухгалтерію.

9-11-2018

Як правильно вести бухгалтерію.

Плануючи розпочати власний бізнес люди повинні визначитися з організаційно – правовою формою, в якій буде здійснюватися комерційна діяльність. Багато з них роблять вибір на користь Товариства з Обмеженою Відповідальністю, так як вона відкриває перед ними більше можливостей, ніж ПІДПРИЄМЕЦЬ. Під терміном «ведення бухгалтерського обліку» прийнято розуміти такий важливий організаційний момент як збір інформації про поточний стан зобов’язань та майна комерційної організації з подальшим її неперервним відображенням у відповідній бухгалтерської документації. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аудиторская фирма киев.
УСН або спрощенка є податковим режимом, на який можуть перейти суб’єкти підприємницької діяльності, в штаті яких перебуває не більше 100 працівників. Якщо власник не встигне подати заяву на перехід на УСН, то така можливість йому буде надана тільки після закінчення звітного року.
Перехід на спрощенку звільняє суб’єктів підприємницької діяльності від обов’язку сплачувати більшу частину податків і зборів, наприклад, комунального податку, ПДВ і т. При переході на ОСНО Товариство з Обмеженою Відповідальністю має правильно визначати об’єкт оподаткування: Якщо суб’єкт підприємницької діяльності не подасть або несвоєчасно здасть звітність, до нього будуть застосовані штрафні санкції. Що стосується максимальної суми штрафних санкцій, то вона не може перевищувати 30% від суми податкових зобов’язань звітного періоду.