Як правильно вибрати квартиру для житла.

2-19-2019

Як правильно вибрати квартиру для житла.

На що звернути увагу – ремонт, поверх, район, продавець і т. Поміняти квартиру не так просто як купити, тому варто серйозно поставитися до даного процесу. АЛЕ, щоб мати більш повну картину про купівлю квартири в іпотеку, насамперед рекомендую прочитати наступні нотатки: Також будуть корисні дві наступні статті: хитрощі ріелторів та афери при продажу квартир, способи як убезпечити себе при купівлі. Свій вибір треба почати не з самої квартири, а з району де б ви хотіли жити. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі samsung note 9 дисплей купить.
Потрібно зважити всі за і проти. Як правило у віддалених районах міста ціни можуть бути істотно нижче. АЛЕ, зверніть увагу на наступні важливі моменти, які супроводжують рішенням придбати подалі і заощадити: Пункти 1 і 4: дорога до роботи займає 1 годину назад ще годину. Тільки вдумайтеся в цю цифру – 40 годин на місяць. – це ж цілий робочий тиждень йде фактично в нікуди. За рік вийде близько 18 днів. Якщо перевести все це час в гроші, то за скільки років вам окупиться переплата за квартиру в центрі.
За рік (беремо 11 місяців, т. І це без урахування зростання вашого доходу і відсотків які ви могли б отримати на дану суму. Розглянемо пункти 2 і 3: наслідки будуть накопичуватися і впливати на вас, ваше здоров’я, настрій. Що може в подальшому виллється в походи по лікарям, а це трата часу і грошей. Дійсно, зараз мало не в кожній сім’ї є своє авто, а то й по два, гостро стає питання наявності місця де можна залишити машину.