Як правильно вибрати ювелірні вироби.

1-2-2019

Як правильно вибрати ювелірні вироби.

Ваш власний стиль і спосіб життя – ось головні критерії вибору. Беріть за основу свій колір шкіри, уподобання в одязі, відтінки волосся і очей. Якщо ви врахуєте всі ці параметри, то ймовірність підібрати ідеальні золоті сережки або кольцо буде максимальна. Не забувайте про стандартних напрямках стилістики, таких як: класика, авангард, мінімалізм, екзотика і модерн. Один вибраний стиль значно скоротить час пошуку ідеального виробу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ювелирные украшения.
Деякі стилісти радять для початку вибирати метал, але прийшовши в ювелірний магазин або, наприклад, зайшовши на каталог інтернет – магазину виробів із золота, ви зрозумієте, що вибір починається саме з каменів. Набагато простіше зупинитися на якійсь моделі, якщо ви свідомо вирішили якого самоцвіту віддаєте перевагу. Будуть ваші вставки напівдорогоцінним або дорогоцінними – не має значення. Найважливіше – обрати їх правильно, зробити це так, щоб камінь доповнював і завершував образ, а не став би його безглуздим елементом.
Якщо ви вірите в науку зірок і магію мінералів, то сміливо вибирайте свій камінь – покровитель. При купівлі ювелірних принад їх вартість завжди відіграє велику роль. В асортименті стандартних магазинів найчастіше переважають золоті і срібні вироби. Срібло в якості бюджетного варіанту, а золото чекає тих, хто готовий серйозно витратитися на маленькі радості життя. Крім того, всі ці дорогоцінні метали абсолютно різні за своїм зовнішнім якостям, що дає привід для роздумів кожній дамі.