Як правильно зберігати овочі.

11-19-2018

Як правильно зберігати овочі.

Незалежно від часу року в магазинах можна купити майже будь-які овочі і фрукти. А щоб ці продукти зберегли товарний вигляд, свіжість і максимум вітамінів потрібно дотримуватися правил їх зберігання. У цій статті я поділюся з вами досвідом зберігання овочів і фруктів у холодильнику, комори і на балконі, а також розповім і покажу маленькі хитрощі, які допомагають захистити продукти від псування. Щоб овочі і фрукти не вбирає запах один одного, їх варто зберігати окремо (на різних полицях холодильника, в спеціальних контейнерах, ящиках, пакетах і т. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Овощехранилища.
Картоплю краще зберігати в темному і прохолодному місці з хорошою циркуляцією повітря. А щоб на бульбах не з’являлися паростки, покладіть 2 – 3 яблука в мішок або коробку з картоплею. Яблуко швидше вбирає вологу і картопля не буде проростати. Коли за вікном сильні морози я прикриваю ящик кожухом. Небажано зберігати картоплю в холодильнику, адже волога і холод негативно позначаються на смакові якості бульб.
Гарбуз теж тримаю на балконі. Підлогу я застелила папером, розклала гарбуз і накрила темною ковдрою. Адже зберігати її бажано теж в темному місці, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Але так як січень цього року видався дуже морозним, я перенесла гарбуз в кімнату і розмістила в кутку біля балкона, природно, подалі від батареї. Якщо б я залишила гарбуз на балконі, де температура знизилася до 0 – 2 градусів, а може і нижче, помаранчева красуня почала чорніти і гнити.