Як просувати новий блог з бюджетом в 100$

278

Зовсім скоро моєму блогу виповниться три роки. Саме на початку 2009 року, я зробив перший запис в цьому блозі і потім блогосфера мене затягла у свої мережі. І ось зараз, коли можна сказати, що я щось знаю про блогах, блогосфері, не багато про SEO, я задався цікавим питанням до самого себе. Що б я робив і як, якщо б я почав вести новий блог. Тобто почав би все спочатку. Лише з однією різницею, що зараз для нового блогу у мене був би бюджет в 100$.

Як би я їх витратив, на що саме і як би просував новий блог на цей бюджет, саме про це ми сьогодні і поговоримо.

Не велике уточнення. Коли я кажу: «почав вести новий блог», я маю на увазі, що, я повний новачок, я тільки прийшов у блогосферу, ні кого не знаю, мене ні хто не знає. Це зовсім інше відчуття. Це не відкрити ще один новий блог вибравши нішу для нього, повідомивши про нього своїм вже існуючим читачам і відвідувачам. Це почати все з нуля!

Коли я почав вести свій блог, у мене не було взагалі ні якого бюджету. У мене не було ані цента на гаманці Webmoney, так, що вже там приховувати, у мене навіть гаманця не було. За цього перший свій заробіток, я зробив на продаж постових зі свого блогу. Брався за будь-яку роботу, а саме ту, в якій я більш не менш компетентний — дизайн. І так ви зрозуміли, що до бюджету в 100$ я зробив якийсь шлях.

Тепер, якщо б я почав вести новий блог, то на перших порах мені знадобилося б усього 100$. Ця сума вже після того як я заплатив за домен і хостинг.
Взагалі я прихильник отримання трафіку на блог безкоштовними методами. Про більшість таких способів я пишу на цьому блозі, тому, що не пропустити таких постів, раджу вам підписатися на блог і бути завжди в курсі всіх оновлень. Тим більше, що вам це не буде коштувати ні цента, ціна тільки ваш час.

Тим не менш, завжди приємно мати не великий бюджет хоча б в 100$, що б ці гроші при потребі правильно інвестувати в сам блог. І зараз я розповім вам, як би я просував би свій новий блог з бюджетом в 100$.

Як ви вже зрозуміли, є два способи просування блогу:

  • Безкоштовний
  • Платний

Зараз обидва способи ми і розглянемо.

Безкоштовні способи просування блогу.

Гостьові пости.

Гостьові пости — це відмінний спосіб заявити про себе як про автора нового цікавого блогу. Підготуйте кілька постів відповідної тематики вашого блогу. Постарайтеся, що б ці статті були цікавими, а найголовніше, що б у них було, що щось нове, а не звичайний рерайт і копірайт того, що і так всі знали до вашого приходу в блогосферу. Перегляньте блоги у вашій ніші, виберіть ті, які вам сподобалися, або ті на які ви підписані і читаєте їх, або блоги які розміщують гостьові пости і зверніться до авторів цих блогів.

Одна порада, не треба відразу кидатися на блоги топових блогерів, швидше за все ви отримаєте відразу відмову. Все із-за того, що вас ні хто не знає, а топи дуже дорожать своєю репутацією та й не дуже поблажливо ставляться до новачків. А все із-за того, що перші їх «дістали» постійними питаннями типу: «як розкрутити сайт» або «як заробити в інтернеті».

Так що вибирайте блоги «звичайних» блогерів, домовляйтеся про розміщення статей у них. Не забудьте, так само в своїх гостьових постах, дати одну дві посилання на ваш блог, а так само не багато розкажіть про себе на початку тексту і блозі про який ви ведете.

Коментування.

Коментування блогів вашої ніші, ні хто не відміняв. Не звертайте увагу на всі ці атрибути типу Nofollow/Dofollow. Ми зараз говоримо не про передачі, тіц і PR на ваш новий блог. Ми говоримо про те, що б залишити хороший коментар, розгорнутий по темі посту. Саме такі коментарі привертають увагу відвідувачів, а так само авторів самих постів і вони здійснюють переходи на ваш сайт.

Спілкуйтеся з іншими блогерами.

Якщо у вас є якісь питання до блогеру, не треба обмежувати їх задати. Припустимо ви прочитали пост і вам, що то стало не зрозуміло. Не соромтеся написати автору поста на пошту, аську, скайп задайте йому питання по темі посту. Вам ні хто ні коли не відмовить у допомозі, якщо ви звернулися до кого то з конкретним питанням. Адже блогери пишуть пости не для себе, а для відвідувачів таких як ви.

У свій час, з такими запитаннями я звернувся до одного блогеру. Він мені тоді багато чого розповів, дав поради. Цей блогер допоміг мені порадами на початку шляху. Так само і зараз я часто звертаюся до різних блогера з питаннями, якщо я чогось не знаю, або не розумію і ні хто жодного разу не відмовив у допомозі.

Головне пам’ятаєте, як я і сказав, завжди задавайте конкретні запитання і відповідь вам буде!

Створіть акаунт Twitter

Про цю соціальну мережу написаний вже не один пост на моєму блозі. Твіттер є відмінним джерелом трафіку, спілкування, а так само реклами ваших послуг. Анонсируйте ваші пости в цю мережу, спілкуйтеся. Ну а як працювати з нею впритул, написано на моєму блозі, скористайтеся пошуком і отримаєте відповіді на ваші запитання. Єдине, що ще можу доповнити, то це, що обов’язково треба використовувати хештеги у ваших повідомленнях. На приклад написали твіт про просування сайтів, додайте хештег типу: #просуванню., #расскрутка, #SEO і т. д

Створіть сторінку в Facebook

Ще одна дуже популярна соціальна мережа. Вступайте там в групи, так само робіть анонси ваших постів і будете отримувати трафік на ваш блог, а так само і нових читачів. Створіть там свою сторінку, це займе всього вам не більше п’яти хвилин, але це відмінна реклама для вас.

Обмін посиланнями

Обмінюйтеся посиланнями з блогами вашої тематики. Пропонуйте авторам блогів обмін посиланнями. Не чекайте, що багато хто погодиться на такий обмін. Але спроба не тортури. Це безкоштовний обмін посиланнями між блогами, при вдалому обміні ви отримаєте переходи на ваш блог.

Форуми і соціалки


Форуми
— тематично форуми приносять відмінний трафік на блог, а так само безліч цікавої інформації де ви зможете дізнатися багато нового. Реєструйтесь, спілкуйтесь. На багатьох форумах є розділ під назвою «Дайджест блогосфери», там можна залишити анонс на ваш новий пост на блозі. Які з блогів приносять трафік, а які ні, ось тут наочно можете подивитися.

Соціалки — хоч і багато хто стверджує, що соціалки давно вимерли і не приносять трафік, як раніше. З цим можна погодитися, але запевняю вас, що залишилися ті, хто постійно приносять трафік на блог. На приклад, ось тут, я робив огляд однієї з соціалок яка щодня приносить трафік на мій блог.

Ось такі безкоштовні методи розкручування і просування нового блогу. Якщо я щось забув вказати, пишіть в коментарях.

Тепер перейдемо до платних методів.

Якщо ви ще не забули, то ми просуваємо новий блог з бюджетом 100$.
І так, куди ж з розумом витратити 100$ на розкрутку?

Звичайно, можна накупити посилань на блог в Блогуне, Sape і інших, або тупо купити трафік, злити всі гроші на рекламу в вКонтакте.
Але я пропоную не багато по іншому вчинити.

Твіттер

Вище я писав, заведіть аккаунт у Twitter, робіть там анонсты і отримуйте трафік з цієї соціальної мережі. Напевно у вас виникло запитання такого типу. А звідки у мене там будуть читачі, якщо я новачок в блогосфері? Все вірно, читачів у вас буде мало, а фолловіть просто так не цікаво, та й не багато зараз фолловят назад. Так, що ж робити? Як анонсувати новий пост і отримати переходи на блозі?

І ось ту на допомогу нам приходить сервіс під назвою Prospero.ru. Про сам сервіс я писав тут, а так само і як в ньому працювати. Якщо лінь читати, то сенс сервісу такий:
Створюєте компанію, переказуєте гроші, даєте посилання і заголовок вашого нового поста. Все інше за вас роблять вебмастера.

Реклама

Реклама це двигун. Вам потрібна реклама, інакше як дізнаються про ваш блог? На вибір у вас є 2 опції:

  • Купівля банерного місця
  • Купівля постових

Банери — це не дешево, іноді не ефективно. Тут треба правильно вибрати майданчик, подивитися скільки банерів будуть ще крутитися на блозі крім вашого. І потім вирішувати витратити, треба воно вам чи ні. Як я вже і сказав, вихлоп може бути хорошим, а може і взагалі ні чого не бути.

Купівля постових — багато сервісів є, де вам треба платити, а система сама знайде виконавця. Але якщо чесно, то краще всього не лінуватися, а самому шукати блоги, домовлятися і купувати постові. На мій погляд це найкращий варіант, хоч і займає більше часу на пошук майданчиків під вашу рекламу.

Замовлення статей.

Хоч і кажуть, що блог це душа його автора і писати туди повинні тільки ви. Але іноді бувають ситуації, що треба скористатися послугами копірайтерів. Іноді треба, щоб хтось за вас написав добре SEO оптимізовану статтю для вашого блогу. Так як на початку, поки навчитесь використовувати ключові слова в тексті дотримуватися їх щільність, складати правильні заголовки, візьме час. Так, що покупка декількох статей для вашого блогу не зашкодить вам.

Ось такі платні методи я б робив для просування нового блогу з бюджетом в 100$. Хоча напевно, що то я так і забув тут вказати ще. Так, що прошу вас доповнити список платних так і безкоштовних способів просування і розкручування нового блогу.

І взагалі чи згодні ви з моєю думкою? Можливо розкрутити новий блог з бюджетом в 100$ взагалі?

Спілкуйтеся з іншими блогерами.

Якщо у вас є якісь питання до блогеру, не треба обмежувати їх задати. Припустимо ви прочитали пост і вам, що то стало не зрозуміло. Не соромтеся написати автору поста на пошту, аську, скайп задайте йому питання по темі посту. Вам ні хто ні коли не відмовить у допомозі, якщо ви звернулися до кого то з конкретним питанням. Адже блогери пишуть пости не для себе, а для відвідувачів таких як ви.

У свій час, з такими запитаннями я звернувся до одного блогеру. Він мені тоді багато чого розповів, дав поради. Цей блогер допоміг мені порадами на початку шляху. Так само і зараз я часто звертаюся до різних блогера з питаннями, якщо я чогось не знаю, або не розумію і ні хто жодного разу не відмовив у допомозі.

Головне пам’ятаєте, як я і сказав, завжди задавайте конкретні запитання і відповідь вам буде!

Створіть акаунт Twitter

Про цю соціальну мережу написаний вже не один пост на моєму блозі. Твіттер є відмінним джерелом трафіку, спілкування, а так само реклами ваших послуг. Анонсируйте ваші пости в цю мережу, спілкуйтеся. Ну а як працювати з нею впритул, написано на моєму блозі, скористайтеся пошуком і отримаєте відповіді на ваші запитання. Єдине, що ще можу доповнити, то це, що обов’язково треба використовувати хештеги у ваших повідомленнях. На приклад написали твіт про просування сайтів, додайте хештег типу: #просуванню., #расскрутка, #SEO і т. д

Створіть сторінку в Facebook

Ще одна дуже популярна соціальна мережа. Вступайте там в групи, так само робіть анонси ваших постів і будете отримувати трафік на ваш блог, а так само і нових читачів. Створіть там свою сторінку, це займе всього вам не більше п’яти хвилин, але це відмінна реклама для вас.

Обмін посиланнями

Обмінюйтеся посиланнями з блогами вашої тематики. Пропонуйте авторам блогів обмін посиланнями. Не чекайте, що багато хто погодиться на такий обмін. Але спроба не тортури. Це безкоштовний обмін посиланнями між блогами, при вдалому обміні ви отримаєте переходи на ваш блог.

Форуми і соціалки


Форуми
— тематично форуми приносять відмінний трафік на блог, а так само безліч цікавої інформації де ви зможете дізнатися багато нового. Реєструйтесь, спілкуйтесь. На багатьох форумах є розділ під назвою «Дайджест блогосфери», там можна залишити анонс на ваш новий пост на блозі. Які з блогів приносять трафік, а які ні, ось тут наочно можете подивитися.

Соціалки — хоч і багато хто стверджує, що соціалки давно вимерли і не приносять трафік, як раніше. З цим можна погодитися, але запевняю вас, що залишилися ті, хто постійно приносять трафік на блог. На приклад, ось тут, я робив огляд однієї з соціалок яка щодня приносить трафік на мій блог.

Ось такі безкоштовні методи розкручування і просування нового блогу. Якщо я щось забув вказати, пишіть в коментарях.

Тепер перейдемо до платних методів.

Якщо ви ще не забули, то ми просуваємо новий блог з бюджетом 100$.
І так, куди ж з розумом витратити 100$ на розкрутку?

Звичайно, можна накупити посилань на блог в Блогуне, Sape і інших, або тупо купити трафік, злити всі гроші на рекламу в вКонтакте.
Але я пропоную не багато по іншому вчинити.

Твіттер

Вище я писав, заведіть аккаунт у Twitter, робіть там анонсты і отримуйте трафік з цієї соціальної мережі. Напевно у вас виникло запитання такого типу. А звідки у мене там будуть читачі, якщо я новачок в блогосфері? Все вірно, читачів у вас буде мало, а фолловіть просто так не цікаво, та й не багато зараз фолловят назад. Так, що ж робити? Як анонсувати новий пост і отримати переходи на блозі?

І ось ту на допомогу нам приходить сервіс під назвою Prospero.ru. Про сам сервіс я писав тут, а так само і як в ньому працювати. Якщо лінь читати, то сенс сервісу такий:
Створюєте компанію, переказуєте гроші, даєте посилання і заголовок вашого нового поста. Все інше за вас роблять вебмастера.

Реклама

Реклама це двигун. Вам потрібна реклама, інакше як дізнаються про ваш блог? На вибір у вас є 2 опції:

  • Купівля банерного місця
  • Купівля постових

Банери — це не дешево, іноді не ефективно. Тут треба правильно вибрати майданчик, подивитися скільки банерів будуть ще крутитися на блозі крім вашого. І потім вирішувати витратити, треба воно вам чи ні. Як я вже і сказав, вихлоп може бути хорошим, а може і взагалі ні чого не бути.

Купівля постових — багато сервісів є, де вам треба платити, а система сама знайде виконавця. Але якщо чесно, то краще всього не лінуватися, а самому шукати блоги, домовлятися і купувати постові. На мій погляд це найкращий варіант, хоч і займає більше часу на пошук майданчиків під вашу рекламу.

Замовлення статей.

Хоч і кажуть, що блог це душа його автора і писати туди повинні тільки ви. Але іноді бувають ситуації, що треба скористатися послугами копірайтерів. Іноді треба, щоб хтось за вас написав добре SEO оптимізовану статтю для вашого блогу. Так як на початку, поки навчитесь використовувати ключові слова в тексті дотримуватися їх щільність, складати правильні заголовки, візьме час. Так, що покупка декількох статей для вашого блогу не зашкодить вам.

Ось такі платні методи я б робив для просування нового блогу з бюджетом в 100$. Хоча напевно, що то я так і забув тут вказати ще. Так, що прошу вас доповнити список платних так і безкоштовних способів просування і розкручування нового блогу.

І взагалі чи згодні ви з моєю думкою? Можливо розкрутити новий блог з бюджетом в 100$ взагалі?