ЯК ПРОСУВАТИ САЙТ БЕЗКОШТОВНО

1-3-2018

Представляємо вашій увазі початкові ази по просуванню сайту – кілька простих кроків, які можна зробити прямо зараз.
Сайт зроблено, але на “розкрутку” немає вільних коштів, а просувати його треба і це вкрай необхідно. Як просувати свій сайт самостійно? Ми спробуємо коротко розповісти, що може зробити власник для “розкрутки” свого сайту.рекомендую продвижение сайта в Киеве

Цю статтю хочеться почати з самого головного в принципах просування. Найголовніше в просуванні сайтів: робіть свій сайт для людей, а не для пошукових систем або суперфахівців. Це воздасться сторицею – буде рости відвідуваність вашого сайту, а отже, віддача від нього у вигляді нових замовлень, поява нових клієнтів і підвищення лояльності постійних.

Безкоштовне просування сайту

Що значить зробити сайт для людей? Будь ласка, запам’ятайте – не всі потенційні покупці фахівці у вашій області діяльності, тому на вашому сайті має бути інформація, написана простою мовою, без спеціальних термінів і слэнговых виразів, зрозуміла звичайній людині. Раніше було так, потенційного покупця, який купує якийсь товар, доводилося мимоволі ставати фахівцем в цій області. Зараз відвідувач сайту хоче купити “просто ламінат на кухню”, йому не цікаві матеріал, маркування й технічна інформація. Він хоче “просто ламінат на кухню” – ось і продайте йому “просто ламінат на кухню” але при цьому опишіть споживчі якості, переваги саме цієї марки ламінату і всі плюси співпраці саме з вашою фірмою. Спрощуйте подачу інформації на вашому сайті і робіть її зрозумілою простому користувачу!

Ваш сайт повинен бути простим для сприйняття, з зрозумілих каталогом товарів, з цікавими і корисними інформаційними статтями, повинен містити в собі саме ту інформацію, яка потрібна вашим відвідувачам. Як дізнатися, що їм потрібно? Тут складно радити, тому що в кожній сфері бізнесу є свої особливості товарів і послуги. Для прикладу: хтось продає мобільні телефони, хтось електричні підстанції. Очевидно, що у продавців різна аудиторія. Для покупця стільникового телефону буде в основному важлива вигідна ціна, а так само умови і терміни доставки, а ось для покупця підстанції – технічні характеристики обладнання, що купується. Постійно спілкуючись з клієнтами, ви напевно добре знаєте їх потреби, користуйтеся цим – надсилайте цю інформацію на своєму сайті. Не соромтеся публікувати статті про вашу компанію, про ваші товари, обов’язково розповідайте про акції, знижки, вигідні умови співпраці з вами.

Пишіть про свій товар не водянисті статті з надлишком ключових слів, а дійсно цікаві та корисні матеріали, які потрібні користувачам. Коли займаєтеся наповненням, заповнюйте в “адмінці” поля Title, Keywords, Descriptions. За розміщення графічних зображень заповнюйте опис картинок (називаються ALT зображень ).

Безкоштовні інструменти для просування сайту

Наступний порада – писати унікальні статті для вашого сайту. Не варто робити “копіпаст” (скопіювати і вставити до себе на сайт вже раніше опубліковані де-небудь матеріали), рекомендуємо написати самостійно або замовити у професійного копірайтера (фахівця з написання текстів) статтю з описом вашого товару/послуги, в будь-якому випадку цінність цього матеріалу буде набагато вище. Адже саме ви фахівець в своїй області, ніхто крім вас не знає ваш товар/послугу так само добре. Не соромтеся ділитися своїми знаннями з потенційними клієнтами.

При написанні однієї статті намагайтеся описувати тільки один товар/послугу або одну групу. Безумовно, у вас широкий асортимент, краще розбийте інформацію на цикл статей – у разі, якщо інформація виявиться для них свіжою і корисною, то відвідувачі вашого сайту будуть з нетерпінням чекати продовження, отже, відвідуваність буде зростати. Приклад, як не треба робити: пишемо статтю-огляд про стільниковому телефоні, тут же упонминаем про акцію на телевізори, а в кінці статті розповідаємо, що ви продаєте замки для гаражів. Не варто так робити, це тільки відлякує відвідувачів. Якщо товар складний і, як кажуть, “не вистачає слів”, або на словах не пояснити – зніміть відео і розмістіть його на своєму сайті, продемонструйте візуально всі переваги вашого товару для покупців.