Як прикрасити простір картинами.

10-4-2018

Як прикрасити простір картинами.

На перший погляд, вона прекрасна сама по собі, купив і насолоджуйся. Але на ділі виявляється, що повісити її на перше-ліпше місце в корені неправильно. Для початку необхідно зрозуміти принципи підбору відповідного за стилем полотна, розглянути кілька варіантів розміщення, визначитися з призначенням цього елементу декору. Повальне захоплення функціональністю і конструктивізмом призвело до розробки лаконічних дизайнів. При цьому практично кожен інтер’єр все одно доповнюють картини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі средства по уходу за слуховыми аппаратами.
Як і будь-який предмет, вони відображають характер господаря, його переваги і почуття смаку. Але не варто забувати про те, що у всього має бути міра. І зайвий аскетизм залишає післясмак недомовленості, і надмірне захоплення декором створює відчуття недоладності та недоречності. Підбираючи місце для майбутнього шедевра, необхідно спиратися на закономірність: у великому приміщенні повинна бути велика картина. Незалежно від зображення вона займає центральне місце в інтер’єрі.
У разі зонування простору, полотно розташовують на кордоні наявних зон. Обов’язково враховується фактура і матеріал обробки стін, щоб не було ефекту перенасичення. Якщо картина загубилася на тлі рельєфною стіни, використовуйте біле паспарту з широкими полями. Це дасть можливість зберегти всі деталі і гру кольору. Не варто забувати і про правильну підсвічуванню. Вона зможе підкреслити переваги зображення і збагатити загальну концепцію інтер’єру.