Як прикрасити простір картинами.

9-25-2018

Як прикрасити простір картинами.

Навіть найдорожчі і шикарні полотна, можуть виглядати в спальні нудно і безлико, це відбувається через те, що не використовуються композиційні закони, картини розміщені хаотично. Найпопулярніше місце для розміщення картин в інтер’єрі це стіна над узголів’ям ліжка. Таким чином картина над узголів’ям є композиційним центром, що дуже важливо, адже в будь-якій композиції дуже важливо його наявність, інакше вся композиція буде виглядати не цільної і незакінченою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Стеклянные штофы.
Варто відзначити, що при дуже великому або масивному узголів’я, картина над ним буде не доречна, в такому випадку краще повісити її на іншу стіну. Буває так що картина є обов’язковим предметом декору в інтер’єрі, це буває в тому разі коли приміщенню потрібна невелика візуальна коригування. Світлі або сірі стіни без декору будуть виглядати блідо і нудно, картина миттєво перетворює обстановку в такій кімнаті і стає відмінним акцентом в приміщенні. У всі часи особливо цінувалося створення картин за допомогою олії.
З давніх часів до нас дійшли репродукції виконані з допомогою олії, такі картини є реалістичними і довговічними, вони чудово впишуться в різні спальні. Але варто враховувати той факт, що картини написані маслом не підійдуть для алергетиків, і людей з розвиненим нюхом. Аналогом олійних творів, є картини виконані за допомогою акрилових фарб, вони так само мають яскраві кольори, і відрізняються довговічністю, але на відміну від олії не мають токсичного запаху.