Як робиться раслабляющий масаж.

1-8-2019

Як робиться раслабляющий масаж.

Починати масаж голови потрібно з граблеобразного погладжування і м’якого розтирання волосистої частини. Пальці масажиста при цьому повинні бути напівзігнуті і широко розставлені. Обидві руки повинні переміщатися одночасно, на симетричних ділянках, чергуючи розтирання і погладжування. Масажні рухи повинні бути легкими, зі злегка змінюються натиском. Руки, переміщаючись по шкірі голови, можуть рухатися по спіралі з невеликою амплітудою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі happy ending massage manhattan.
Завершенням підготовчого етапу масажу можуть стати обхвачують масажні рухи, смещающиеся від лоба до потилиці, а потім до скронь. Масаж волосистої частини голови завершено, тепер потрібно переходити до потиличної області і задньої поверхні шиї. Тут масування проводиться тільки швидким погладжуванням, із середньою силою натиску. Самомасаж голови бореться не тільки з підвищеною втомою і внутрішнім напругою, але й дає основу під зростання здорових і міцних волосся. Але щоб торкнутися більш глибокі ділянки, де є волосяні фолікули, такого масажу буде мало.
Запам’ятайте правило: самомасаж голови виконують сухими руками на ретельно розчесаного волосся. Щоб не зачепити і не пошкодити волосяний фолікул, нігті на руках повинні бути коротко стрижене або акуратно підпиляні. Вправа Встановлюємо руки в такому положенні, щоб великі пальці упиралися в кісточки за вушною раковиною, а інші пальці охоплювали частину голови.