Як розкрутити сайт

10-23-2018

Как раскрутить сайт
Кожен власник сайту хоче, щоб його електронний ресурс був конкурентоспроможним, розвивався і приносив прибуток. Якщо це не вдається зробити за допомогою високочастотних запитів (ВЧ), є сенс звернутися до низькочастотних (НЧ). Підвищення конверсії приємно здивує, при цьому конкуренція буде в рази нижче. Давайте розберемося в чому полягає суть просування по низькочастотних запитах.
Також хочемо вам порекомендувати успешное продвижение сайтов
Перевага низькочастотні запитів в тому, що вони менш примхливі», ніж високочастотні. Вони не потребують в зовнішніх посиланнях, досить відповісти на потребу відвідувачів сайту з максимальною точністю та інформативністю. Все залежить від того, наскільки корисним виявиться відповідь. Якщо він допоможе в пошуку, то низькочастотний запит незабаром прикрасить топову пошукову видачу таких гігантів, як Google або Яндекс. Що далі? Підкоряться і інші пошукові системи, підвищиться вага сторінки, а разом з нею – і всього сайту.
До речі, просування низькочастотних запитів практично не викликає проблем, як і просування картинок. Все просто і зрозуміло. Невибагливі НЧ запити здатні самі просуватися, «ведучи за собою семантику сайту, стають основою його «фундаменту». Забезпечуючи всебічний охоплення семантики, збільшується трафік за ключовими словами. Відповідно, при більшому охопленні за ключовими словами оптимізується ранжування, яке просуває сторінки ресурсу, наповнюючи його.
Припустимо, відповідальний власник сайту перейнявся підбором низькочастотних запитів. Як це зробити? Відповідь очевидна. Потрібно відстежувати всі НЧ запити без винятку. Нехай у них один показ за місяць. Не варто забувати, що прогрес не стоїть на місці. Сьогодні ці ключові слова потрібні всього декільком відвідувачам інтернет-простору, а завтра їх будуть шукати тисячі користувачів. Так сенс навіть не в кількості показів, головне – семантика сайту. Ключові запити «заточені» на певну цільову аудиторію, якщо не відповісти їм, то це можуть зробити конкуренти.
При просуванні по низькочастотних запитах головне – це статті, якими наповнюється сайт, його вміст. Не потрібно побоюватися регресу. Контент залишиться з вами, на відміну від покупних контекстних посилань. Він буде продовжувати приносити прибуток, стаючи безпрограшним варіантом. Користувачі знайдуть саме те, що шукали, а сайт буде успішно просуватися без зайвих витрат і зусиль.