Як скачати відео з youtube.

5-30-2018

Як скачати відео з youtube.

Ситуації, коли інтернету немає під рукою, але при цьому потрібно мати при собі великий обсяг даних, трапляються досить часто. І якщо, наприклад, проблем із збереженням сторінок для доступу до них в оффлайн в браузерах немає, то ось з медіа – контентом все трохи складніше. Навпаки, є пара простих рішень: завантаження з допомогою програми і браузера. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі youtube video.
Хоч інтерфейс утиліти і виглядає трохи застарілим (особливо на тлі новомодного «матеріального» дизайну), що всі свої функції виконує на п’ятірку. Крім того, програма має відкритий вихідний код і регулярно оновлюється. Вибрати бажаний формат і потрібний дозвіл. Всі доступні варіанти відображаються в програмі, які можна фільтрувати та сортувати за своїм розсудом. Адже можна завантажити ролик і через улюблений браузер. В результаті, адреса буде мати наступний вигляд: «m.
Після чого натиснути кнопку введення. На iOS справи йдуть трохи інакше, ніж на пристроях під управлінням ОС від Google. Справа в тому, що «яблучна» операційка більш закрита і простому смертному немає доступу до файлової системи, а всілякі вузькоспрямовані завантажувачі нещадно видаляються з App Store. Проте вихід з цієї ситуації все ж таки є. Це зручний багатофункціональний файловий менеджер, переглядач документів, зображень і т. .