Як стежити за автомобільним акумулятором.

1-8-2019

Як стежити за автомобільним акумулятором.

Холодна погода, вік, і неправильне обслуговування може стати вироком для акумуляторної батареї вашого автомобіля. Більшість водіїв знають, як неприємно, сівши за кермо, повернувши ключ, з’ясувати, що двигун не провертається. Подвійно, втричі незручно, якщо потрібно терміново їхати чи ви знаходитеся далеко від дому в безлюдному місці. Неприємні ситуації, пов’язані з розрядом акумуляторної батареї можна легко запобігти, дотримуючись базових рад і трюків. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі джамп стартер.
Перш ніж перейдемо до порад і прийомів. Італійський фізик Алессандро Вольта є батьком – засновником батареї, вольтова стовпа. Свинцево – кислотна батарея є першим в історії спроектованим акумулятором, який можна було заряджати від проходження зворотного струму через нього. За допомогою регулятора напруги генератора змінного струму, свинцево – кислотна батарея, що не вмирає так швидко, як батарея у вашого iPhone.
Секрет її довголіття криється в скромному генераторі, який приводиться в рух колінчастим валом двигуна, для виробництва змінного струму за допомогою електромагнетизму. Ось як ваш автомобіль генерує електричний струм, і завдяки цьому батарея здатна пропрацювати в середньому від чотирьох до шести років поспіль. В сутності, автомобільний акумулятор складається з шести невеликих акумуляторів, з’єднаних послідовно. Вони так і називаються – елементи акумулятора.