Як створити контент для читачів

235


[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/04/20/kontent-dlia-chitatelei/]
Люди заходять в інтернет для того що б отримати швидкий доступ до певної інформації. У них абсолютно немає жодного бажання витрачати свій час на пошуки зайвої інформації. Відвідувачі хочуть знайти те, що вони шукають, відкинувши всю не потрібну лушпиння і як можна швидше знайти те навіщо вони прийшли.

Коли відвідувачі потрапляють на одну з наших статей, більшість з них не збирається витрачати свій час і читати пост повністю. Так само я, як приклад, зайшовши на якийсь блог, майже ні коли не читаю весь пост від початку до кінця. Читаю його побіжно і тільки по абзацах.

Виходячи з того як я побіжно читаю пости на різних блогах, я зрозумів, що і більшість відвідувачів мого блогу, а так само і інших чинять так само.

З цього, швидше за все було б правильним, писати пости які точно підходили б під дії відвідувачів як і інтернету, так і блогу.

Як я сказав вище, люди приходять в інтернет за інформацією, і не хочуть витрачати час на зайві дії, такі як читати величезні пости в яких від сили десять пропозицій суть посту і п’ять із цих десяти містять інформацію яку шукав відвідувач, а решта це жир.

Найпростіше рішення, це дотримуватися кілька способів того, як знежирити ваші статті, а так само зробити їх простіше і більш дружелюбними для відвідувачів.

Використовуйте абзаци: абзаци у вашому пості це як мітки які дають орієнтир читачам, де абзац починається, а де закінчується. І якщо відвідувачі не зацікавлені в одному з таких абзаців, він відразу може без втрати часу перейти на інший.

Використовуйте списки: не важливо який це буде список, нумерований або маркірований вашим відвідувачам глибоко начхати, головне для них, компактність і швидкість навігації по тексту. І якщо ви зможете хоча б чверть свого тексту організувати в такий список, ви на багато скоротіть вашим читачам витрату їх часу. Що в свою чергу дозволить вам бути впевненим, що ваш пост прочитали до кінця.

Виділення важливої інформації: Не бійтеся робити текст жирним, курсивним або підкресленим. Якщо у вашому тексті є, що те важливе, що ви хотіли донести вашу читача сміливо виділяйте такі шматки тексту.

І так, ви не задоволені тим фактів, що люди не читають ваші статті від початку до кінця. Робити нічого, у вас всього два варіанти, або продовжувати робити все, як і раніше, або почати змінювати формат ваших постів.

Запам’ятайте, більшість людей не хочуть витрачати більше 20 хвилин на вашому сайті. Все, що їм треба, це отримати інформацію і піти.

Що ви робите, що б полегшити текст і подати тільки важливу інформацію для ваших читачів?