Як створити сайт

1-13-2021

 

Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися створенням сайтів, але не знаєте, з чого почати, то ви зайшли за адресою. Сьогодні розберемо, які є способи створення сайтів, який з них найпростіший і де взагалі можна почерпнути корисні і дійсно потрібні знання по темі. Отже, ближче до справи. Хочемо порекомендувати замовити разработка дизайна сайта на сайті у найкращих спеціалістів.

Основні методи створення сайтів

Існує велика кількість способів створення онлайн-ресурсів, але ми зібрали чотири найбільш простих і популярних:

 • за допомогою програмування;
 • із застосуванням візуального редактора;
 • за допомогою сервісів і конструкторів;
 • на cms движку.

Тепер детальніше про кожен метод.

1. Створення сайту на мові програмування

Цей спосіб має на увазі наявність знань в сфері html (гіпертекстова розмітка «скелета» сайту) і css (мова розмітки, що задає зовнішній вигляд проекту). Для створення анімованого сайту знадобляться ще навички в мові php. А знання javascript допоможе урізноманітнити ресурс і зробити його більш привабливим. Також рекомендуємо заказать лендинг на сайті по найкращим цінам.

Можна включити в сайт і flash-елементи, які виглядають, як анімації. Але рекомендуємо не прописувати весь ресурс на flash, оскільки так можуть виникнути труднощі з індексацією від пошукових ботів. Застосовувати цей метод варто дуже обережно. А якщо в ній немає особливої необхідності, то краще взагалі її не використовувати.

2. Конструювання сайту за допомогою візуального редактора

При використанні цього методу вам не потрібно мати особливі навички. Щоб створити сайт, досить завантажити якийсь візуальний редактор. Як варіант, це може бути dreamweaver. У ньому можна легко і просто вибрати зовнішній вигляд майбутнього сайту. Працювати з вихідним кодом практично не доведеться.

Але такий метод буде корисний тільки новачків, які лише починають знайомитися з процесом створення сайтів, їх наповненням і оформленням. Але не варто забувати, що вихідний код сайту дуже неточний і некоректний, оскільки в ньому присутні непотрібні теги. Цей метод дозволяє зробити статичний ресурс з мінімумом сторінок. Також пропонуємо почитати про презентации на заказ , також Ви можете замовити послуги .

3. Створення сайту за допомогою спеціального сервісу або конструктора

Відмінний варіант для початківців. Наприклад, у нас на ucraft є кілька десятків готових шаблонів, які допоможуть розвинути смак і зробити своє перше портфоліо. Щоб створити сайт, досить просто зареєструватися і вибрати готовий шаблон з асортименту. Далі можна працювати з кожним елементом, видозмінюючи зовнішній вигляд сайту. Все гранично просто, сайту буде дано доменне ім’я і вам не потрібно буде шукати хостинг.

4. Конструювання сайту на cms движку

Cms-це система з управління контентом. Вони бувають як платні, так і безкоштовні. Найпопулярнішою і використовуваною системою є wordpress. Сервіс безкоштовний і дуже простий у використанні.

Якщо будете вибирати цей метод, майте на увазі, що розвиватися і рухатися далі без навичок в програмуванні практично неможливо.

Який метод вибрати для створення сайту?

Якщо ви вже цікавилися темою самостійного створення сайтів, то напевно зустрічалися з такими назвами, як html, joomla, adobe muse і т.д. Так ось ми вам рекомендуємо про них забути. Принаймні, на перший час.

Ви зараз тільки починаєте розбиратися і зовсім немає необхідності вчитися відразу всім премудростям: структуруванню сайту, написання текстових матеріалів, візуальному оформленню, дизайну, верстці, аналітиці і багато чому іншому. Пропонуємо вам вибрати більш простий спосіб-створення сайту за допомогою конструктора.

Чому саме цей варіант?

  • 6 розібратися з конструктором простіше, ніж з фотошопом. Там гранично зрозумілий і простий інструментарій.

 

 • вам не доведеться займатися технічною стороною питання. Можна приступити до найцікавішого: дизайну.
 • створення сайту в конструкторі займає мінімум часу. А оскільки багатьом замовникам потрібно “прямо зараз”, то ви однозначно залишитеся у виграші.
 • давайте визнаємо, що жоден новачок не створить шедевр з першого разу. Тоді навіщо витрачати величезну кількість нервів, сил і часу, роблячи все з нуля самостійно, якщо можна освоїти ази в конструкторі? пошук свого стилю, освоєння базових принципів дизайну – все це можна отримати і тут.
 • конструктори дозволяють зробити дуже багато. У готовому шаблоні можна міняти всі елементи, створюючи дійсно унікальний і цікавий ресурс. Великий функціонал дозволить створити навіть точну копію дорогого сайту-мільйонера.

Загалом, ми рекомендуємо починати з конструкторів, оскільки тут вас чекає велика кількість переваг. До того ж як такого навчання вам не буде потрібно. Всьому можна навчитися прямо на ходу, на практиці. А потім, коли грунтовно поринете в тему, зможете перейти до іншого методу.

Де отримати знання по створенню сайтів?

Отже, ви хочете приступити до створення сайтів. Що робити? де знайти максимально зрозумілу і просту, доступну і повну інформацію? ділимося з вами кількома перевіреними джерелами.

1. Самоосвіта за відео на youtube, статтями в інтернеті та книгами

Цей спосіб використовують дуже багато, коли тільки знайомляться з якимось видом діяльності. Але це, мабуть, один з найважчих, тривалих і не завжди результативних методів. Справа в тому, що в пошуковій видачі часто трапляються матеріали, які вже неабияк застаріли і отримати там актуальну і корисну інформацію буває складно. Так що будьте вибіркові, дивіться на дату публікації, шукайте найсвіжіші статті по темі.

2. Навчання на курсах

На наш погляд, найбільш ефективний, простий і відносно недорогий спосіб. Інформація вже чітко структурована, відібрана найбільш корисна і актуальна інформація, часто буває багато практичних порад і рекомендацій, перевірених автором на практиці. Крім того, в відеоуроках практично завжди розбираються конкретні приклади, так що розібратися не складе труднощів.

Але перш ніж вибрати курс, обов’язково зверніть увагу на автора, його портфоліо, досвід. Якщо він претендує на звання головного фахівця з ведення блогу, але сам такого не має або його ресурс не блищить красою, інформативністю і цікавістю, чи є сенс витрачати свій час і кошти на таке навчання?

3. Онлайн-школа, особистий куратор, коуч

Якщо вам хочеться досконально вивчити всі нюанси і весь час бути під контролем фахівця, то радимо зупинитися на цьому методі навчання. Тут вам будуть надаватися якісь освітні відео, консультації в режимі онлайн, допомога практично 24/7. Вам будуть даватися завдання, які пройдуть перевірку вашого наставника, ви отримаєте рекомендації та поради. Спосіб максимально результативний, хоч і досить витратний за ціною і часу.

2. Як почати заробляти на конструюванні сайтів?

Оскільки ви тільки починаєте, ви напевно не знаєте, де знайти перших замовників. Але у нас є невелика підказка. Просто дотримуйтесь цих рекомендацій:

1. Створіть особистий сайт

По-перше, це + 1 робота в ваше портфоліо, а по-друге, ви ж не хочете бути шевцем без чобіт? у вас повинен бути свій онлайн-ресурс із зазначенням можливих послуг, демонстрацією послуг і т. Д.

2. Запропонуйте свої послуги друзям

Перший час можна працювати безкоштовно заради досвіду і портфоліо. Напевно серед ваших знайомих є хтось, кому необхідний сайт: музична група, бізнесмен, член громадської організації або хто-небудь ще. Допоможіть їм з представництвом в інтернеті, вкажіть своє авторство на цьому сайті, додайте цю роботу в своє портфоліо.

3. Приступайте до пошуку клієнтів

Тут є кілька варіантів:

 • якщо в роботі ви використовуєте конструктори, зареєструйтеся на біржах фрілансерів і стежте за з’являються замовленнями. Там часто можна знайти міні-проекти з невеликою кількістю сторінок і вимог до результату. Плата скоріше за все буде невелика, але в якості перших замовлень – те, що потрібно.
 • якщо ви займаєтеся створенням сайтів на cms, але поки не маєте знань з програмування, то скористайтеся сервісом kwork.ru і іншими подібними сайтами для пошуку віддаленої роботи. Тут регулярно з’являється багато замовлень, де потрібні прості сайти з елементарним дизайном, але на конструкторних шаблонах.

4. Постійно розвивайтеся

Не зупиняйтеся на досягнутому. Як тільки зможете орієнтуватися в конструкторах як риба у воді, переходите на наступний етап. Пориньте в тему верстки, щоб самостійно змінювати шаблони і створювати унікальний дизайн сайту. Далі приступайте до вивчення мови програмування, зокрема, php і javascript. Після цього ви поступово зможете приступити до співпраці з більшими і серйознимиЗамовник.

У міру зростання своїх професійних якостей, знань і досвіду, зі збільшенням складності робіт-підвищуйте ціну.

Як залучити клієнтів?

Ось кілька дійсно працюючих рекомендацій:

 • більшість замовників дивляться насамперед на зовнішню складову. Вони погано розбираються в технічних нюансах, так що робіть ставку на візуальну частину. Але не на шкоду юзабіліті, звичайно! красиві сайти швидше продаються.
 • якщо в замовленні потрібен сайт з примітивним (шаблонним) дизайном, у відгуку відразу продемонструйте можливі варіанти. Так більше шансів, що вами зацікавляться. Якщо це реально, запропонуйте відразу кілька варіантів, щоб у замовника була можливість вибору.
 • у нижній частині створених вами сайтів вказуйте своє ім’я і посилання на особистий сайт / соціальні мережі. Головне-узгодьте цей момент із замовником, щоб не було непорозумінь. Найчастіше, клієнт буває не проти, це звичайна практика.
 • обов’язково просіть відгуки у своїх клієнтів і розміщуйте на особистому сайті. Головне – не публікувати підставні коментарі. Чесні рекомендації привертають увагу нових замовників.

Якщо ви вирішили займатися створенням сайтів, хочемо дати вам головну рекомендацію: більше практикуйтеся. Не бійтеся зробити щось не так-бійтеся зробити недостатньо. Тільки регулярна робота над собою, над помилками розвиває смак, швидкість і важливі навички. Удачі!