Як створити свій бізнес

10-12-2018

Как создать свой бизнес
Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом саме з цієї причини, вам не завадить допомога незалежних консультантів або експертів. У Латвії люди, які втратили роботу, у першу чергу звертаються до консультантів Державного агентства зайнятості, які допомагають визначитися з бажаннями, навичками і сильними сторонами. Також агентство надає інформацію про різні курси, послуги та стартовому пакеті для початку бізнесу.
Також хочемо вам порекомендувати почитати статью Макса Полякова про відкриття свого бізнесу https://daily.rbc.ua/rus/show/ukrainskiy-biznesmen-maks-polyakov-sozdaet-1536247244.html
Багато підприємці зайнялися бізнесом з бажання позбутися від рутини найманої праці, а також знайти у власній фірмі повну свободу дій і право приймати рішення. Деякі мріють про динамічному, різнобічному проекті, в якому багато цікавих та складних завдань, інші ж прагнуть до чогось спокійного і романтичним – наприклад, відкрити невелике кафе.
Робота є значною частиною життя, тому важливо, щоб вона подобалася. Але при цьому треба враховувати й те, що навіть підприємцю не уникнути справ, які можуть бути не дуже цікавими. В реальності робота мрії може виявитися не такою, як у мріях, але в перспективі вона, можливо, принесе більше радості від самореалізації і дій, ніж улюблену справу.
Власників фірм у всі часи вважали багатіями. Але насправді серед них є люди з різним рівнем доходів, однак фінансова незалежність – цілком розумний мотив для того, щоб стати підприємцем. Зарплата найманого працівника визначена кимось іншим, і для багатьох професій ринок встановлює приблизний межа зарплати. Якщо людина сам собі роботодавець, він має право підвищувати цей рівень в залежності від своєї продуктивності і здатності знаходити нових клієнтів і можливостей для бізнесу.
Багатьох підприємців-початківців у бізнесі привертає відсутність того, що їх постійно контролюють, наказують, вимагають звіту. Але варто пам’ятати, що статус глави підприємства означає не лише можливість самому планувати, ставити цілі і приймати рішення, але і обов’язок нести відповідальність і час від часу дивитися з боку на власну роботу і оцінювати її. Пошук адекватних методів самоаналізу, можливо, потребуватиме часу, але цьому можна навчитися.