Як створити здоровий сон.

2-19-2019

Як створити здоровий сон.

Сама правильна поза для сну — на спині. Вона дозволяє добре розслабитися, хребет не утворює перегинів, кров не створює зайвого навантаження на серце. Головне, щоб вона не була занадто високою, а краще навчитеся спати без подушки. На боці можна добре розслабитися в позі калачиком (вона ж поза ембріона), але можуть виникнути проблеми з – за неправильного положення шиї. Ця поза вимагає дуже точного налаштування висоти подушки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі матрас детский.
На лівому боці більше навантажується серце, хоча для молодих це несуттєво. В позі на животі найлегше відключитися. Незрозуміло, чому, але це факт. З – за крайнього повороту голови можуть виникнути проблеми з кровопостачанням головного мозку. Легкі здавлені і гірше вентилюються. Подушка занадто відхиляє шийний відділ хребта назад. Оптимальним для засипання є час до 24 годин. Сон, який розпочався до півночі, найкраще відновлює сили і приємніший за відчуттями.
Після нього прокинутися о 6 ранку простіше простого, буквально выпрыгиваешь з ліжка. Якщо будете лягати в 22, то як раз вийдуть 8 годин — норма сну для людини. Якщо складно включитися в новий графік відразу, зміщайте час засипання по півгодини кожен день. Головна умова: матрац і подушка повинні підтримувати всі відділи хребта на одній осі. Тепла ванна або душ добре знімають нервову напругу. Особливо аромаванна з ефірними маслами лаванди, сандалу, іланг – ілангу, кедра, мирта, ванілі.