Як створюється криптовалюта.

8-3-2018

Як створюється криптовалюта.

Криптовалюта – це віртуальна валюта, яка захищена криптографічними технологіями. Вона існує тільки в цифровому світі – ви не зможете знайти фізичних аналогів цієї грошової одиниці. Так, наприклад, віртуальній валюті не страшна інфляція, її не контролюють банки, люди можуть використовувати криптовалюту анонімно, будь то покупка піци або нелегальних товарів в даркнете. Хоч це досить незвично для багатьох людей, але існуюча лише в цифровому вигляді грошова одиниця володіє такою ж купівельною спроможністю, як ті ж долари або євро. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://profitcoins.io/.
Ви можете безперешкодно обмінювати її, купувати різні товари та послуги, продавати що – небудь, виставляючи ціну, наприклад, в монетах биткоина. Саме тому після того, як стали проявлятися все безперечні плюси цього способу товарно – грошового обміну, почали з’являтися і нові види криптовалют. І цей ринок як і раніше росте.
Але для того, щоб зрозуміти, як створити і розвивати свою кріптовалюти на грошовому ринку, спочатку варто ознайомитися з історією створення найбільш популярних і швидко валют у цифровому просторі. Він жив в Санта – Барбарі і в своєму університеті розробляв нову систему проведення транзакцій, в яких кожен учасник обміну захищений від шахрайства. Девід Чаум розробив систему «сліпий передплати»: люди могли обмінюватися товарами і грошима анонімно, причому спостерігати всі особливості транзакції міг кожен охочий.