Як відключити google assistant на телефоні android

43

Google assistant є частиною android і допомагає нам виконувати широкий спектр завдань на смартфонах, розумних колонках, розумних телевізорах і розумних дисплеях. Якщо ви якийсь час використовували мобільний телефон android, можливо, ви вже звикли до асистента. Він завжди готовий до ваших команд, і ви навіть можете запустити його, не торкаючись мобільного пристрою.

Google assistant дуже корисний у певних випадках, але деякі користувачі хочуть відключити його на своїх смартфонах. Якщо ви один з тих користувачів, які вважають за краще відключати google assistant на своєму мобільному телефоні, дотримуйтесь наведеної нижче покрокової інструкції, щоб дізнатися, як це зробити. Також ви завжди можете повторно включити цю функцію, виконавши всього чотири кроки.

Кроки по відключенню google assistant на смартфоні android

1. Відкрийте програму google на своєму мобільному телефоні та натисніть на зображення свого профілю, показане у верхньому правому куті екрана.

2. Потім натисніть на параметр “налаштування” і виберіть розділ google асистент.

3. У налаштуваннях google assistant прокрутіть вниз і виберіть параметр “загальні налаштування”.

4. На наступній сторінці вимкніть перемикач google assistant. У спливаючому вікні підтвердження натисніть на параметр “відключити”.

Таким чином ви можете відключити google асистент на своєму смартфоні. Він більше не буде реагувати, коли ви скажете ” окей, google». Крім того, будуть недоступні деякі функції мобільного помічника, які допомагають багатьом користувачам при використанні смартфона.

Як ми всі знаємо, за допомогою google assistant ми можемо виконувати безліч операцій по телефону без допомоги рук. Ми можемо здійснювати телефонні дзвінки на ходу, відправляти текстові повідомлення, робити селфі, відтворювати музику, отримувати інформацію про погоду, отримувати допомогу при читанні веб-статей, знаходити ресторани, що пропонують доставку або їжу на винос, ділитися контентом і багато іншого за допомогою google assistant. Тому подумайте перед відключенням мобільного помічника, чи хочете ви позбутися всіх цих корисних функцій.