Як вибрати адміністрування серверів

5-6-2019

Как выбрать администрирование серверов
Якщо в посиланні встановлений ідентифікатор групи, відразу подгружаем її.
Також хочемо вам порекомендувати администрирование серверов
Зазвичай використовується для запуску додатків, які не можуть співіснувати на одному сервері з іншими проектами або мають підвищені вимоги до ресурсів.
При замовленні послуги, клієнт має можливість вибрати панель управління для адміністрування сервера. Також можна зробити замовлення і без установки панелі.
Але в обох випадках, клієнт отримує повний доступ до сервера, тобто пароль від користувача root. Це означає, що користувач сам несе відповідальність за налаштування, організацію роботи та обслуговування П.
Після передачі сервера клієнту, паролі від нього у нас не зберігаються, всі наступні операції, які проводяться на сервері клієнтом ми не логируем, і не ведемо звітності, адміністрування сервера не надаємо, з цього, у разі звернення клієнта з запитом підказати пароль, або підказати як виправити ту чи іншу помилку, ми не можемо дати прямої відповіді, так як не мали доступ до ресурсу , і змін не виробляли, власне і причини виникнення проблем нам не відомі. Даний сервер оснащений панеллю управління Delta – x, на якій працюють і всі сервера хостингу компанії, тобто візуально користувач виділеного сервера не помітить різниці між управлінням сайтів на віртуальному сервері і виділеному, так як інтерфейс панелі той же.
Але зате всі ресурси сервера будуть спрямовані на обслуговування тільки його сайтів.
Технічна реалізація VPS ґрунтується на поділі ресурсів фізичного сервера на ряд віртуальних серверів. В плані управління операційною системою VPS схожа на виділений фізичний сервер. Зокрема, ви отримуєте: root – доступ до сервера, власні IP – адреси, порти, правила фільтрації трафіку та таблиці маршрутизації.
При замовленні VPS клієнт також може запросити установлення панелі ISP, або без неї.
Установка операційної системи зі списку доступних дистрибутивів.
Включення, вимикання, перезавантаження віртуального сервера.
Підтримка необмеженої кількості доменів на наших DNS серверах (primary і secondary).
Інсталяція панелі керування ISPmanager Lite за запитом.
При замовленні VPS ви отримуєте в розпорядження працюючу операційну систему згідно обраного дистрибутива. За запитом на сервер може бути встановлена панель управління. Всі дії по установці і налаштуванні програм ви виконуєте самостійно.
Також, як і у випадку виділеного сервера без нашого адміністрування, ми не маємо доступу до ВПС, ні паролів до нього, ні паролів до його системних служб.