Як вибрати айфон

10-24-2018

Как выбрать айфон
Я ж, як заміну своєму iPhone 5S на 2017-2018 рік, виберу iPhone 7. Все-таки хочеться трохи більший екран, так і всякі фішки типу водонепроникності зайвими не будуть. «Сімка» – пристрій вже перевірений, всі очевидні і не дуже відомі недоліки, грошей коштує осудних (якщо брати Евротест), а без бездротової зарядки iPhone 8 я як-небудь проживу.
Також хочемо вам порекомендувати придбати кращий смартфон айфон 10
Але про один перевірений спосіб заощадити я все-таки розповім. Як це зробити? Повернути частину грошей з покупки. Так, на величезні суми розраховувати не варто – однак на чохол і (або) захисне скло завжди вистачить. Реєструємося на сайті, вибираємо магазин де ціна поменше, а повернення грошових коштів побільше, купуємо iPhone (можна не тільки його величезний вибір товарів) в.
Михайло привіт. Спасибі Вам за таку розумну і цікаву статтю. Дійсно дуже корисна інформація. Будьте ласкаві підкажіть будь ласка у виборі 7 plus і 8 plus. Вибрати за приблизно одну і ту ж ціну 7 plus – 128gb або 8 plus-але вже 64gb з процесором A-11. Зрозуміло, що пам’ять-це добре, але питання в новому процесорі, який повинен довше протриматися з оновленнями і іншим в майбутньому. Але знову ж таки з меншим об’ємом пам’яті. Що вибрати пам’ять або процесор?! Заздалегідь Вам дуже вдячний за увагу.
Пані та панове, хлопчики і дівчатка, леді і джентльмени! На жаль, у зв’язку зі сформованими обставинами, найближчим часом я не зможу оперативно відповідати на ваші запитання. Затримка може досягати декількох днів або навіть тижнів – прохання поставитися з розумінням. Всі інші коментарі (поради і питання іншим користувачам, історії, спостереження, оцінки і т. д.
Останні комментарииМихаил до запису Заводський брак iPhone XS і iPhone XS Max — всі дефекти!Михайло до запису Чому не створюється обліковий запис Apple ID? Основні помилки!Михайло до запису Забув пароль обмежень на iPhone? 2 способи прибрати цей код!Михайло до запису Помилка при активації iMessage і FaceTime? Є рішення!Михайло до запису Сильно нагрівається iPhone або iPad — як бути і що робити?Контакти З будь-яких питань (комерційним, просто за порадою, побалакати) зі мною можна зв’язатися по пошті — подробиці за посиланням у меню сайту.