Як вибрати браслет

3-6-2018


Браслет – прикраса, яка багато чого може розповісти про свого власника. Характер, смаки, стиль – все знаходить відображення у аксесуар, яким ми прикрашаємо зап’ястя. На відміну від сережок і намиста, браслети і кільця відносяться до такого типу прикрас, які постійно потрапляють в поле нашого зору. Це означає, що аксесуар бачать не тільки оточуючі, але й сам власник. От чому особливо важливо вибрати браслет не тільки відповідний до наряду, але і радує око, що наводить на якісь приємні роздуми або просто нагадує про щось хороше.хочу порекомендувати http://vinpravda.com/kupit-braslet-byanshi-zakazat-iz-chernogo-nefrita.html

Проте крім естетичної привабливості, він повинен бути ще і зручним, а для цього необхідно знати, як правильно вибрати свій браслет. Наприклад, багато дівчат можуть ідеально підібрати аксесуари до свого вбрання, однак коли справа доходить до підбору браслета за розміром, вони губляться. Щоб цього не сталося, потрібно знати кілька секретів.

Як вибрати розмір браслета?
Як вибрати розмір браслета?
Як вибрати розмір золотого браслета, щоб прикраса виглядало доречно? Для початку визначимося з його товщиною. Якщо ви – володарка вузького зап’ястя, тонкі витончені варіанти прикрас чудово підкреслять ваш ніжний, тендітний образ. Але не варто боятися широких браслетів. На тонкій руці широкі браслети виглядають абсолютно не химерно, якщо сам браслет підходить по довжині і вдало «сидить». Зверніть увагу на ажурні, плетені моделі, широкі за розміром, але витончені по суті.

І навпаки, власницям широких зап’ясть варто обережніше підходити до вибору тонких браслетів, щоб вони не створювали враження, ніби ви «виросли» з свого прикраси.

Як вибрати довжину браслета? Найчастіше досить простою і зручною формули – обхват зап’ястя плюс 1 сантиметр. Так вам буде легше застібати браслет, він не буде здавлювати зап’ястя і не злетить з руки.

Як вибрати браслет
Купуючи браслет, зверніть увагу на його застібку. З нею вам не повинно бути важко зафіксувати прикраса на руці без сторонньої допомоги. Зрозуміло, застібка повинна бути міцної, щоб браслет не розстебнувся, будучи захованим під верхнім одягом.

Браслет – це лише частина образу модниці. Але якщо ви будете вибирати браслети, керуючись своїм смаком і нашими невеликими радами, ваша покупка буде радувати вас довгі роки!