Як вибрати чохли для сматфона

10-25-2018

Как выбрать чехли для сматфона
Зберегти зовнішній вигляд і працездатність смартфона можна за допомогою правильно обраного чохла. Він допоможе захистити телефон при падінні, врятує його від подряпин, сколів і тисячі інших прикрих випадковостей. Вибрати підходящий чохол для смартфона досить складно: для цього потрібно знати різновиди захисних пристосувань і чим вони відрізняються один від одного.
Також хочемо вам порекомендувати https://bilka.com.ua/category/chekhly-Meizu/
Чохол-бампер – самий простий і надійний спосіб захистити смартфон від падіння. Він являє собою захисну рамку, надеваемую на бічні грані пристрою, завдяки щільному приляганню і спеціальним виступам, бампер захищає смартфон від контакту з поверхнями і допомагає уникнути відколів при падінні. Бампери бувають пластиковими, силіконовими та металевими. Основні переваги: доступність, практичність і невеликі розміри, вони мало змінюють вагу і обсяги телефону. Ціна на бампер залежить від виду пристрою, матеріалу чохла і дизайну, прості пластикові або силіконові вироби можна придбати від 100 рублів, а ціна на дизайнерські чохли становить від 3-5 тис. і вище.
Накладки або кришки – найпопулярніший вид чохла на смартфони. Такі чохли захищають задню поверхню телефону і бічні грані, а для захисту екрану необхідна ще й спеціальна плівка. Кришки виготовляють з шкіри, пластику і силікону. Переваги накладок – практичність, міцність, невелика вага і малогабаритність, серед недоліків – відсутність захисту екрану смартфона. Ціна на кришку також починається від 200 рублів за просту пластикову модель, 500-1000 рублів за виріб з кожзамінників і від 2000-3000 за чохол з натуральної шкіри.
Фліп-чохол або чохол-книжка – надійний захист вашого смартфона. Фліп-чохол захищає задню та передню стінки пристрою. Чохол щільно прилягає до задньої стінки смартфона, а екран захищає відкидна кришка. Чохли – книжки роблять зі шкіри або текстилю, прикрашають вишивкою, різними зображеннями, стразами або іншими аксесуарами. Вони забезпечують максимальний захист від механічних пошкоджень, але при цьому можуть сильно збільшувати вагу і габарити пристрою. Зміна зовнішнього вигляду смартфона відносять як до недоліків, так і до достоїнств чохла. Вартість фліпів варіює від 500 рублів за найпростіше виріб з екошкіри до 5000-10000 тисяч за чохли ручної роботи.
Чохол відкидний – являє собою різновид чохлів-книжок, основна відмінність: передня кришка відкидається не в бік, а вниз. Вони зручніше в експлуатації, але менш надійні і довговічні. М’який чохол щільно і надійно облягає пристрій, що захищає його від ударів і пошкодження поверхні, але щоб користуватися смартфоном, його потрібно постійно діставати з чохла. Вартість на чохол-кишеня становить від 100 рублів до 2-3 тисяч.