Як вибрати домофон

9-13-2018


Домофони купити в Україні прагнуть і організації, і приватники. Але багато виявляються в замішанні, коли намагаються з величезної кількості пропозицій вибрати варіант для себе.
Які моделі відеодомофонів краще? За співвідношенням якості, функціональності та вартості вигідно виділяються представники лінійки Neolight. Їх компактні розміри і лаконічний дизайн сприяють гармонійному поєднанню з інтер’єром приміщення. Також хочемо вам порекомендувати купить домофонза гарною ціною.
Кольоровий екран дозволяє бачити відвідувача в деталях, а гучний зв’язок — чути його і вести спілкування.
Сенсорне управління виключає поломку кнопок. Наявність 4 входів дозволяє під’єднання додаткових пристроїв і використання їх в режимі інтеркома.
Дана можливість, як і управління електронним замком, актуальна і у великому приватному будинку, в установі, і в багатокімнатної квартирі. З монтажем проблем не виникає: всі вироби кріпляться накладним способом.На що звернути увагу при виборі відеодомофона?Поряд із загальними рисами моделі Neolight володіють і індивідуальними особливостями. Щоб допомогти визначитися, пропонуємо декілька рекомендацій:для квартири або невеликого офісу достатньо пристрою з маленьким екраном і стандартним набором функцій. Воно впорається з основним призначенням і дозволить заощадити;домофони, ціни яких вище, мають фоторамкою, мультимедіа.
З картою SD вони записують і зберігають великий обсяг знімків, мелодій. Деякі апарати, як NeoLight Largo, використовуються в якості відеореєстратора і автовідповідача, що зручно, коли власникам будинку доводиться часто відлучатися;якщо ремонт не закінчений, то можна придбати пристрій NeoLight Mezzo з виносним блоком живлення, який ховається в підрозетники і не займає окремого місця.

з великим екраном (7″-9″) і високою роздільною здатністю;якщо важливий колір, вибирайте з моделей, виконаних у двох варіантах (наприклад, NeoLight ALPHA ).Наш консультант підбере оптимальне пристрій для ваших умов, щоб було зручно користуватися і не хвилюватися про вторгнення небажаних осіб.