Як вибрати електричний духовий шафу

12-6-2018

Как выбрать электрический духовой шкаф
ИнформацияСоветыКак правильно вибрати духова шафа (духовку)Як правильно вибрати духова шафа (духовку)До чого ж приємно чути від гостей, що у вашому домі пахне духмяною випічкою. Але ще приємніше, коли чудовий аромат супроводжується не менш чудовим смаком, і ось ваші друзі і знайомі вже вихваляють чудовий талант кухаря, який прокинувся у вас після покупки нового духової шафи.
Також хочемо вам порекомендувати подключение электрического духового шкафа
Насамперед варто сказати, що ринок побутової містить кілька десятків виробників, кожен з яких пропонує багате розмаїття моделей. Але який духову шафу вибрати? Не дивно, що загубитися серед такого асортименту видів духовок досить не важко. Перше, що ви повинні знати перед тим як вибрати духова шафа – моделі відрізняються за способом управління, і поділяються на залежні і незалежні.
Залежні духовки являють собою комплект з варильної плити і духовки, панель управління яких розташована на духовці. Навіть якщо ви купили варильну плиту і духова шафа однієї фірми, не застосуєте перевірити чи сумісні вони. Ця інформація представлена у спеціальній таблиці сумісності моделей у кожного виробника. Автономні або незалежні духові шафи дозволяють вам окремо управляти або варильної поверхнею, або духовкою. До того ж, вони можуть бути встановлені окремо один від одного, що допоможе вам вибрати духовку правильно.
А як вибрати духовку за типом нагрівання? На сьогоднішній день на ринку представлені газові і електричні моделі. Газові духовки є класичними, тобто вже давно і міцно увійшли в ужиток. У них два режими нагріву і природна циркуляція повітря, без вентилятора. Найчастіше газові духові шафи оснащені грилем, вертелем, електричним підпал і газ-контролем.
При виборі духової шафи, багато гурмани і справжні фахівці вважають електричні духовки найбільш придатними для приготування найсмачніших страв. Електричні духові шафи можуть бути як стандартної, так і багатофункціонального виконання. Головною ж перевагою електричних моделей можна назвати можливість точного регулювання температури приготування. Діапазон температур дуже широкий – від 30 до 300 градусів за Цельсієм.
Деякі духовки мають функцію піролітичного очищення, яка передбачає спалювання жирів при високій температурі. Сучасні електричні духові шафи дозволяють готувати на двох, а то й трьох рівнях одночасно. Верхня частина камери зазвичай обладнана грилем і вертелем. Правильний вибір духової шафи обумовлює порівняння всіх параметрів.