Як вибрати GPS Навігатор

10-8-2019

Вибір автомобільного GPS – навігатора не так складний, як вибір самого автомобіля, але вимагає певного часу і знань. Все, що може допомогти визначитися, ми привели у цій короткій статті. Як часто Ви будете користуватися автомобільним GPS – навігатором. Вирішіть, наскільки часто Ви будете використовувати свій автомобільний GPS – навігатор – від цього залежить, який саме пристрій дивіться тут потрібно купувати. Для рідкісних поїздок цілком вистачить простої моделі з невеликим екранчиком. Такі навігатори обійдеться зовсім недорого. Якщо Ви проводите багато часу за кермом, то Вам неодмінно потрібен навігатор з великим екраном і широким набором функцій.

Якими функціями повинен володіти автомобільний навігатор. Виберіть ті функції, які потрібні саме Вам – скажімо, не варто відмовлятися від модуля для прийому пробок, адже з його допомогою навігатор зможе отримувати актуальну інформацію про затори на дорогах і автоматично коректувати маршрут. Функції мультимедіа – плеєра будуть корисні в далекій дорозі. Сучасні моделі автомобільних навігаторів можуть сприймати голосові команди або, навпаки, вголос коментувати інформацію про Вашому маршруті, вимовляти назви вулиць. Але краще уточнити підтримку даних функцій у вподобаних GPS – навігаторів. Крім стандартної прокладки маршрутів, автомобільний навігатор цілком може виступати в ролі електронного гіда і показувати картинку в 3D – вигляді. Уточніть подібні нюанси інтерфейсу – адже Вам, швидше за все, доведеться мати з ними справу кожен день. Ще одна особливість, яку має автомобільні навігатори Garmin – відображення так званих “точок інтересу” або POI – лікарень, заправок, закусочних, автосервісів, пам’яток і так далі.

Подібні сервіси вкрай корисні, причому не тільки у нас, але і за кордоном – без них Ваш пристрій буде неповноцінним. Уважно віднесіть до вибору магазину, в якому Ви будете купувати автомобільний навігатор . Купуючи автомобільні GPS – навігатори у фірмових магазинах Garmin Ви отримуєте унікальну підтримку і знімаєте зі своїх плечей масу клопоту. У фірмових магазинах Вам допоможуть з оновленням карт місцевості, завжди розкажуть і покажуть всі інноваційні функції навігатора, своєчасно оновлять прошивку Вашого пристрою і адаптують куплені GPS – навігатор під Ваші потреби. Сподіваємося, дані інструкції допомогли Вам визначитися з вибором автомобільного GPS – навігатора.