Як вибрати ігри PS4

12-12-2018

Как выбрать  игры PS4
Як же зробити правильний вибір розміру діагоналі? Потрібно керуватися розмірами кімнати, в якій пристрій буде стояти. Володарі невеликих приміщень розміром 5 на 2 метри відразу ж повинні виключити моделі з розмірністю величини екрана понад 42 дюймів. Дивитися телевізори з таким розміром найзручніше з відстані трьох метрів. При купівлі дивіться технічну документацію – ця інформація в ній прописана. Крім розміру потрібно зробити вибір правильного дозволу екрану телевізора.
Також хочемо вам порекомендувати Купить игры PS4 Киев
Цей параметр вимірюється в числі пікселів пристрою. Чим вище це значення, тим більш чітка картинка видається телеглядачеві. Скупчення безлічі таких точок називається матрицею. Женучись за кращими, пам’ятайте, що більша кількість пікселів, яке виводиться безпосередньо на екрані пристрою, визначає збільшення мощі його технічних можливостей. Отже, зростає і кінцева ціна.
Це значення обчислюється в герцах і характеризує, наскільки швидко змінюються кадри. Найнижче значення без шкоди якості становить шістдесят герц. Техніка з таким параметром має не дуже високу ціну. Геймерам рекомендується вибирати пристрої з частотою оновлення кадрів зображення від 120 Гц і вище. Плазмові панелі можуть досягати значення в чотириста герц.
Наступна версія Самсунга володіє технологією HDR і 4К монітором, тому якість зображення ігор на цьому пристрої відрізняється особливою плавністю і відмінною якістю графіки. Телевізор бренду Соні теж має монітором 4К. Однак у нього відсутня технологія HDR, що сприятливо позначається на нижчій вартості. В додаток до цього модель забезпечена хорошою акустичної системою.
На закінчення необхідно відзначити, що вибираючи модель телевізора саме для ігор, має сенс взяти з собою в магазин ігрову приставку і перевірити якість картинки, можливі лаги і затримки безпосередньо в салоні побутової техніки. У деяких з них є вже приготовані приставки PS4 для перевірки. Тому, краще протестувати виріб перед покупкою, щоб не витратити даремно гроші.