Як вибрати кальян?

4-23-2019

Відразу хочу зауважити, що багато хто говорить, та й, напевно, дійсно так думають, що чим вище кальян — тим краще. Але, поспішаю Вас запевнити, що це не так. Рекомендуємо купити кальян в интернет магазин кальянов


Перший міф звучить так: чим вище кальян — тим краще охолоджується дим. Це не правда. Якщо і є якісь перепади в температурах то вони зовсім не значні і розрізнити їх у вас, без спеціальних приладів, не вийде.
Другий міф: чим вище кальян — тим краще очищається дим. Знову ж таки, це брехня. Так як не залежності від висоти кальяну осад на шахті становить близько 10%. Хочемо порекомендувати купити кальян amy


Третій міф: висота кальяну впливає на тягу. Це, на жаль, теж брехня. На тягу кальяну впливає діаметр шахти, але ніяк не висота.
Як бачите, правильно вибрати кальян трохи складніше ніж очікувалося.

Шахта для кальяну

Перший крок при вирішенні питання, який вибрати кальян — це вибір шахти. Шахта — це найважливіша деталь Вашого кальяну! В першу чергу вам потрібно дізнатися з якого матеріалу вона зроблена. Найкращим вибором є сталева шахта, так як цей матеріал забезпечує довговічність і міцність при використанні кальяну. Так само дуже хороші мідні шахти. Вони трохи гірше сталевих.

Так само важливим параметром є діаметр шахти. Чим більше діаметр тим легше буде куритися кальян і тим більш насиченим буде смак диму. Рекомендується купувати шахти з діаметром 12-15 мм.

Чашка для кальяну (чилім)

Чаші бувають трьох видів:

Керамічний
Глиняний
Металевий

Керамічні чаші дуже сильно гріються, тому тютюн в них згорає в рази швидше, ніж у глиняної. Глиняна чаша для кальяну більш рівномірно розподіляє тепло і за рахунок цього Ваш кальян буде куриться довго і не буде гірчити. Дуже важливий момент! Перед тим, як вибрати кальян, переконайтеся, що на чаші немає тріщин і інших ушкоджень цілісності верхнього покриття.

Колба

Тут визначитися простіше, ніж в двох попередніх випадках. Види колб:

Стекла
Пластик
Металевий
Глиняний
Так, звичайно, існують і з гірського кришталю, але це вже екзотика, а ми розглядаємо більш стандартні варіанти. І так, тут відповідь очевидна — скло. Так як пластик не на багато міцніше скла, а в металевій колбі не видно рівень води. Чим важче колба — тим краще. Це буде оберігати від падіння кальяну через недбалих рухів.

Обсяг колби не важливий.

Шланг

Так само важлива деталь кальяну. Щоб вибрати кальян правильно і отримувати від нього задоволення, потрібно серйозно поставитися до вибору, на перший погляд не важливого, даного атрибута. Найкращим вибором буде силіконовий шланг. А якщо Ви ходите більш бюджетний варіант то уточніть, щоб шланг, який йде в комплекті з кальяном, мився.
Ну і в завершенні, звичайно ж, перевірте ваш кальян на герметичність. Просто закрийте рукою то місце де повинна бути чаша і спробуйте вдути або видути повітря через трубку.