Як вибрати клінінгову компанію недорого

3-22-2018

Клінінгова компанія – це компанія, яка спеціалізується на наданні послуг з прибирання приміщень, очищення забруднень з різних поверхонь і наведення чистоти в будинку чи офісі.
Важливо розуміти, що клінінгова компанія – це не просто штат прибиральниць, миючих підлоги і протирающих пил на стінах і шафах. В клінінгових організаціях працюють спеціально навчені співробітники, що виконують певні функції. Пропоную компанию Блеск

По-справжньому якісна клінінгова компанія надає великий спектр послуг:

хімічна чистка меблів та інших тканинних покриттів (килимів, ковроліну та іншого);
хімічна чистка меблів та виробів зі шкіри та шкірозамінника;
генеральне прибирання квартир і приватних будинків;
прибирання офісних приміщень;
прибирання після проведеного ремонту або будівництва, після затоплення або повені;
миття вікон;
мийка душових кабін, раковин, унітазів, читка сантехніки;
хімічна чистка матраців;
і деякі інші.

При замовленні клінінгових послуг можуть виникати додаткові питання – про можливості очищення тих чи інших забруднень, про гарантії на чистку, про терміни надання послуг. В хорошій клінінгової компанії завжди грамотно дадуть відповідь на всі подібні питання і дадуть рекомендації щодо організації правильного прибирання.
Якщо у вас є нестандартні забруднення – у якісної клінінгової компанії завжди знайдуться спеціалізовані засоби для прибирання, а також інструмент, з допомогою якого можна прибрати бруд у важкодоступних місцях. При цьому, якщо для прибирання необхідно особливе спорядження (наприклад, для миття вікон на поверхах висотних) проблема буде вирішена.
У нас на сайті ви можете знайти безліч відгуків задоволених клієнтів – а це прямий наслідок гарної роботи. Якщо у клінінгової компанії є великий досвід у професійному виконанні своєї справи – це знайде своє відображення у відгуках клієнтів. Причому мова може йти як про фізичних, так і юридичних осіб.
Не завжди можна відразу по телефону визначити, наскільки складно буде позбутися того чи іншого забруднення. Менеджери клінінгової компанії повинні самі проявляти ініціативу і задавати навідні запитання, які дозволять дізнатися про такі нюанси, про які клієнт, найчастіше, навіть не підозрює. Однак правильне визначення джерела виникнення забруднення, його типу і складності дозволять позбавити вас від будь-яких проблем, пов’язаних з прибиранням.