Як вибрати компанію по просуванню сайтів

11-30-2018

Как выбрать компанию по продвижению сайтов
Як же бути? Кому доручити просування сайту компанії? Ринок SEO-послуг перенасичений і комерційних пропозицій безліч, а знайти тисячі видів послуг протягом десяти хвилин не складе труднощів для початківця користувача. Питання в тому, як вибрати правильного підрядника-виконавця, який насправді буде займатися розкручуванням вашого сайту, а не пудрити мізки замовнику туманними міркуваннями про філософію пошукового просування і складність сучасної ситуації в інтернеті.
Також хочемо вам порекомендувати рассчитать стоимость продвижения сайта
Брендовий SEO–компанія інвестувала кошти в підвищення кваліфікації працівників, а у створення авторитетного іміджу свого інтернет-проекту. Такі уявні лідери SEO ринку зазвичай мають у штаті команду досвідчених юристів, щоб відбивати численні атаки обдурених і розчарованих клієнтів, а SEO фахівці, на жаль, рідко бувають у штаті фірми.
Ретельно вивчіть сайт seo-компанії. Все повинно бути бездоганно, у повній відповідності з вимогами Яндекса і Гугла, зверніть увагу на ціни (низький прайс може означати бездіяльність за Ваші гроші) . Якщо інтернет-ресурс виглядає непереконливо і, тим не менш, знаходиться в топі по всім основним запитам, швидше за все, для просування використовувалися не законні, сірі методи.
Отримавши документацію, запросіть стороннього експерта і замовте йому незалежний аудит отриманого комерційної пропозиції. Ревізор не повинен бути співробітником або партнером іншого seo–компанії. Інакше він надасть вам список вигаданих помилок перевіряється технічного завдання і буде агітувати замовити просування в аффилиированной фірмі. В ідеалі, такий експерт в інтернет-маркетингу повинен бути незалежним і мати колосальний досвід в різних сферах, що може бути підтверджено публікаціями в інтернеті. Дана послуга дороге задоволення, але вона швидко окупиться і дозволить оптимізувати всі витрати на рекламні компанії в інтернеті.
Ефективне просування сайту сьогодні – це цільова відвідуваність і високий коефіцієнт конверсії. Ось на цьому і потрібно робити акцент у договорі. Не давайте гроші за міфічні позиції, платите тільки за розвиток вашого онлайн-бізнесу. Скласти правильний договір на просування сайту вам допоможе знову-таки незалежний експерт в області інтернет-маркетингу.