Як вибрати консалтингові послуги!!!!

7-21-2019


Хорошим рішенням стане консалтингова наша компанія так як ця компанія дуже надійна і користується довірою у багатьох клієнтів. В даний час на ринку працює велика кількість консалтингових компаній. Однак виникає питання, як вибрати таку компанію, що запустити. В цьому випадку обставини рішення про впровадження системи управління якістю не мають значення. Система з нуля повинна бути реалізована продумано, адаптована до профілю діяльності організації. Тому основними критеріями вибору Консалтинговые услуги повинні бути потреби організації. Наприклад, якщо виявляються великі потреби в навчанні, варто скористатися послугами компанії, яка має досвід проведення тренінгів. Якщо організація активна в суднобудівної промисловості, можливо, що їй варто співпрацювати з компанією, яка певною мірою знає область цій вузькій галузі. Це, звичайно, тільки пропозиції за критеріями відбору. Як зазвичай буває в проблемах, що стосуються питань якості, ціна не повинна бути основним аргументом, який визначає вибір конкретної пропозиції.

Досвід і компетенція консультанта набагато важливіше. Деякі з них можуть бути перевірені, але деякі з них не можуть бути виконані. Де отримати знання, працює консультант гнучко і творчо. З цією метою варто звернутися до консультанта за посиланнями, які будуть свідчити про попередній досвід, накопичений у цій області. Широкий спектр пропонованих послуг буде мати важливе значення, особливо якщо організація має конкретні напрямки розвитку. Наприклад, якщо організація планує впровадити систему екологічного менеджменту, то варто скористатися послугами консалтингової фірми, яка вже мала справу з ISO зрештою, це варто тримати сприйняття консалтингової фірми як партнер, а насправді вчитель, а не в якості постачальника.

При першому контакті з потенційною консалтинговою компанією варто прислухатися до пропонованої стратегії впровадження системи менеджменту якості. Нічого хорошого не виправдовує себе, якщо компанія має намір застосувати свою перевірену модель впровадження у багатьох організаціях. В основному це стосується створення документації. Шаблони доступні на ринку, і їх застосування буде краще управлятися співробітником компанії, який добре знає організацію. Ефективну систему управління якістю можна порівняти з обладнанням, яке, якщо воно буде виготовлене на замовлення, обов’язково буде виглядати і добре зношуватися. Маючи вже певні потреби і їх значення один для одного, ви можете використовувати простий інструмент, пропонований при ухваленні рішення про співробітництво з органом по сертифікації.