Як вибрати майстра по ремонту комп’ютера

10-18-2019

Фахівці люблять говорити, що техніка в руках дикуна перетворюється на купу металобрухту. Щоб такого не сталося, необхідно стежити за станом свого ПК. А що робити, якщо запобігти поламку не вдалося. Однак рано чи пізно настає момент, коли машина дає збій. Головне – не впадати в паніку, а спробувати самостійно визначити причину неполадок. Несправності всіх ПК зводяться до двох основних видів: збій в програмному або апаратному забезпеченні. Говорити про ймовірний збій в ПЗ можна в тому випадку, якщо комп’ютер включається, але на моніторі відображається лише малозрозумілий текст. Також хочемо вам порекомендувати майстра по ремонту комп’ютерів

Якщо ж монітор не включається, не горять індикатори на клавіатурі і миші, а то і зовсім системний блок не реагує на кнопку старту, швидше за все, несправності стосуються апаратного забезпечення. У першому випадку допомога комп’ютеру можна зробити вдома. Якщо серед знайомих немає людини, якій можна доручити цю задачу, доведеться викликати майстра. Найчастіше такі горе – майстри користуються тим, що людина переживає за збереження даних на диску, і пропонують відновити їх за додаткову плату, часто значну. Господарю ПК варто знати, що інформація буде втрачена лише на тому комп’ютері, де було встановлено, найчастіше це диск С. Трапляється і так, що «спеціаліст» встановлює під виглядом ліцензійних програм піратські копії, стягуючи при цьому з замовника гроші за оригінальне ПЗ.

Щоб переконається в тому, що встановлюється якісна програма, слід попросити майстра пред’явити заводську упаковку, перевірити наявність голограм, ключів. Там точно встановлять характер поламки і усунуть її. На що звернути увагу в цьому випадку. Якщо майстри запевняють, що проводили заміну комплектуючих, варто переконатися, що серійні номери зазначених нових деталей справді інші. Для цього необхідно ще до підправки в ремонт переписати серійні номери старих. Щоб проблеми з обладнанням не повторилися незабаром, необхідно довіряти ремонт комп’ютера тільки кваліфікованим фахівцям.