Як вибрати ноутбук

12-22-2018

Как выбрать ноутбук
На друге місце рейтингу вийшов нетбук Acer Aspire One 522, заснований на платформі AMD Brazos. Використання цієї системної логіки дозволяє одержати більш високу продуктивність в 3D-додатках за рахунок покращеної графіки AMD Radeon HD 6250M, а наявність нетипового для даного класу відеовиходу HDMI – без проблем підключати пристрій до моніторів і телевізорів.

Четверте місце в цей раз займає старожил рейтингу Samsung N143, регулярно займає призові місця на протязі декількох останніх сезонів. Незважаючи на наявність куди більш свіжих пропозицій, користувачі вибирають саме цей нетбук за якісно зібраний, практичний матовий корпус, здатний без проблем витримати саму активну експлуатацію.
На п’ятій позиції зимового ТОП-5 розташувався ще один представник від тайваньської компанії – нетбук ASUS Eee PC 1215B. Так само, як і Acer Aspire One 522, пристрій базується на платформі AMD Brazos, однак виконано у 12-дюймовому формфакторі, що знижує його мобільність, але істотно покращує ергономіку порівняно з типовими 10-дюймовими моделями.
Верхні позиції рейтингу очікувано окупували представники компанії Apple, комфортно розташувалися з першого по четверте місце. Лідером стала актуальна конфігурація надтонкої 13-дюймової моделі Apple MacBook Air, тоді як її компактний 11,6-дюймова версія займає четверте місце. Обидва пристрої відрізняються унікальним алюмінієвим Unibody-корпусом, економічною апаратною платформою Intel і комплектуються виключно SSD-дисками.
Користувачі, яким близька естетика подібних пристроїв, але які при цьому не женуться за мінімальною товщиною і потребують у вбудованому привід оптичних дисків, воліють Apple MacBook Pro – на другому місці нашого рейтингу знаходиться попередня ревізія базової моделі MC700, на третьому – актуальна MD313. Обидва ноутбука виконані в абсолютно ідентичному дизайні і відрізняються один від одного лише моделлю процесора Intel Core i5 (2430M замість 2410M) і об’ємом жорсткого диска 500 ГБ замість 320 ГБ). Варто переплачувати за цей мінімальний апгрейд , вирішувати тільки вам.
готує криптовалюту для використання в WhatsApp”