Як вибрати партнерську медіа мережа

4-16-2019

Как выбрать партнерскую медиа сеть
І якщо вибирати серед всіх партнерок, то я вибираю працювати тільки кращою партнерською програмою.
Також хочемо вам порекомендувати http://konoden.ru/partnyorskaya-media-set-air/
Вимоги, я вважаю самі мінімальні. Якщо у вашого каналу показники нижче, то немає сенсу його підключати до партнерці. Тому, що грошей ви на такому каналі не заробите. Раніше ви все одно нічого не заробите. Краще працюйте над стратегією і просуванням каналу, щоб він набирав вагу і мав перспективи зростання. Перераховують гроші на електронні гаманці Webmoney, PayPal, Яндекс гроші та банківську картку. З виведенням коштів немає проблем і способи виведення постійно збільшуються.
За свої послуги медиасти беруть комісію, це природна ситуація.
Думаю ви встигли помітити, чим більше комерційних переглядів, тим менше комісія медіамережі. Я вважаю досить справедливі і розумні умови.
Середня вартість комерційних показів у різних медіамережах своя. На це впливає багато чинників, один із них наявність дорогих рекламодавців. Комерційним показом вважається показ оголошення або дії з ним.
Партнерка VSP приймає канали з неавторским контентом.
Техпідтримка медіамережі працює на вищому рівні, відповідає на запитання в той же день.
Засоби зв’язку найрізноманітніші, від банальної пошти до можливості зв’язатися по скайпу або в особистих повідомленнях у ВКонтакте.
Для партнерів медіамережі проводяться постійні семінари і навчальні заходи, школи та майстер – класи. Доступ до них можливий в особистому кабінеті або в офіційних група.
Незаперечний факт, я вважаю, що VSP проводить реальні заходи для партнерів і глядачів. На офіційних заходах партнерка допомагає з квитками.
Є можливість заробляти на запрошеннях. Наприклад, ти рекомендував одному підключити свій канал до партнерської програми VSP, і тепер ти будеш отримувати виплати від медіамережі. Виплати відбуваються постійно в розмірі 10% від заробітку медіамережі. Є спеціальні умови для активних рефералів: при підключенні від 50 партнерів індивідуальний відсоток виплат.
Сайт VSP має досить значний особистий кабінет, в якому ведеться детальна статистика по всім вашим каналам і звіти по всіх виплатах.
Медиасеть веде захист вашого матеріалу по системі Content ID. Також здійснює допомогу авторським каналах у захисті авторських прав і захист від правомірних скарг.
Підключайтеся за моїм реферальним посиланням, і ви отримаєте підтримку і можете задавати мені питання.
Виконаємо дані алгоритм, ви станете щасливим партнером медіамережі VSP, і зможете спільно розвивати свій канал на нові й нові висоти. А як кажуть, досконалості немає переділу. Чому відбирають заробіток на Ютубі.
Як розкрутити канал в Яндекс і Google.