Як вибрати парту для школяра

1-12-2019

Как выбрать парту для школьника
Ні для кого не секрет, що якщо ви можете собі дозволити поміняти через 4 – 5 років меблі в дитячій кімнаті, то для малюка, йде в перший клас, краще придбати парту, ніж письмовий стіл. Це обґрунтовано анотомическими аспектами, дитина ще не може тримати поставу і набутий письмовий стіл йому в цьому не допоможе, так як розрахований на дорослу людину, в той час як парта призначена саме для дітей такого віку та має необхідні ергономічні форми, не кажучи вже про регульованій висоті.
Токож хочемо вам порекомендувати парта для школьника
Перше і обов’язкове правило – перед покупкою дитина повинна обов’язково випробувати парту – посидіти за нею, пописати, помалювати, зайнятися звичними для нього діями. Виберіть відповідні кілька варіантів заздалегідь, а потім прийдіть з дитиною, щоб він міг оцінити майбутнє придбання. Перевірте механізм регулювання, він повинен бути легким у використанні, безпечним для дитини і надійним.
Третім аспектом вибору парти є регульований кут нахилу стільниці, так як для малюків потрібно похила поверхня, а коли підросте – рівна. Механізм трансформації, також як і у випадку регулювання висоти, повинен бути міцним, легким у застосуванні і безпечним. Уважно поставтеся до перевірки надійності, міцності парти. Парта не повинна мати зазублин і гострих виступів, кути парти, бажано, щоб були закруглені.
Розмір і форма парти важливі при формуванні простору в дитячій кімнаті. Якщо необхідний компактний варіант, то краще підійде кутова парта. Головне, щоб компактність парти не була в збиток комфорту дитини.
Важлива екологічність матеріалів, з яких парта виготовлена. Перевірте сертифікат відповідності нормам безпеки використовуваних матеріалів, зверніть увагу на стільницю, вона не повинна бути бликовой, за нею повинно бути легко доглядати.
Колір парти не повинен бути занадто яскравим, щоб не втомлювати дитину.
Додаткові аксесуари, такі як гачок для рюкзака, ящики, полички і т. стануть приємним доповненням для вас і вашої дитини.
Головне, щоб парта подобалася малюкові.
Не забудьте вибрати до парті ортопедичний стілець з можливістю регулювання висоти, він може йти в комплекті з партою, а може продаватися окремо.
Пам’ятайте, що правильний вибір парти допоможе зберегти здоров’я дитини.
Ви ввели неправильний формат email (приклад: [email protected] gmail.
Ви ввели неправильний формат email (приклад: [email protected] gmail.