Як вибрати підшипники

11-23-2018

Как выбрать подшипники
Практично кожен автомобільний агрегат складається з декількох підшипників різного розміру і типу. Зазвичай, якщо деталь бракована, то вона поступово зношується. Якщо відбувається раптова поломка, то автомобіліст зможе помітити погіршення параметрів розгону, поява сторонніх звуків, труднощі з гальмуванням. Для того, щоб правильно вибрати нову деталь, необхідно знати про її розміри і вигляді.
Також хочемо вам порекомендувати подшипники
При покупці цієї деталі дуже важливо звернути увагу на основні фактори: використання сайту і вид навантаження. Якщо навантаження передбачається мінімальна, то підійдуть звичайні підшипники кулькового типу. Якщо мова йде про великому розмірі, краще купувати роликові пристрою. Подібна продукція виготовляється з більш твердих матеріалів, тому вона краще пристосована до високих навантажень. Також зустрічаються циліндричні підшипники, які експлуатуються лише при навантаженні радіальної. При осьовому навантаженні підійдуть упорні підшипники. Вони відрізняються прекрасними характеристиками.
Спочатку з’ясуйте, напрямок і величину навантаження, яка буде припадати на підшипник. Це найважливіші моменти, які варто усвідомити при виборі цієї деталі. Також оцініть характер тиску. Якщо ви зрозумієте, що розташовані поруч деталі зазнають навантаження радіального типу, то купуйте циліндричні пристрою. У них немає бортів. Упорні підшипники можуть витримувати осьовий тиск.