Як вибрати полотенцесушитель.

2-19-2019

Як вибрати полотенцесушитель.

Коли у ванній кімнаті холодно, рушники відсиріли, а шкіра покрилася «гусячими мурашками», хочеться швидше зігрітися під теплою ковдрою. А всього – то потрібно підключити полотенцесушитель. Є меблеві рушникосушки у вигляді настінних вішалок, власників, стійок і полиць з латуні. Вони ефектні, різні за формою і підходять для будь-якої ванної кімнати, навіть крихітних розмірів. Прообраз таких сушарок для рушників йде корінням в старовину, коли в Римських термах встановлювали плоскі металеві чаші з палаючими вугіллями, які нагрівалися і випромінювали тепло. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі полотенцесушитель.
Купальня обігрівалася, а рушники та одяг висихали. Потім з’явилися закриті жаровні, на яких сушили рушники. У Середні століття приміщення для обмивань обігрівалися камінами. Трохи пізніше користувалися решітками, які нагрівалися поблизу жаровень або пічного вогню, і таким чином висушували мокру білизну. Сучасні прилади для сушіння і обігріву приміщень розрізняються за формою і конфігурації, матеріалам і способу підключення до системи водопостачання або електрики.
По суті, пошук рушникосушки означає вибір між водою і електрикою. Є також комбіновані моделі, що поєднують в собі обидва прилади. Деякі моделі комбінованого типу оснащені терморегуляторами, що регулюють витрати енергії на відігрівання і сушіння. Його перевага в практичності, простоті і звичності користування. У багатоповерховому будинку система водопостачання – це так звана «компенсуюча петля», що дозволяє гарячій воді циркулювати по всьому стояку під’їзду.