Як вибрати проксі

11-13-2018


У чому відмінність проксі сервера безкоштовного і платного? Для відповіді на це питання, потрібно провести порівняння цих варіантів. Чим хороші платні https://proxy-sale.com/ipv6.html – є можливість вибирати за певною характеристикою: по регіону, по швидкості доступу, з часу, що потрібно для відповіді на питання і інше. Проксі з оплатою стабільні, і, коли ви оплачуєте цю послугу, то вправі пред’являти вимоги щодо рівня якості послуг, які надаються у відповідності з оплатою. Ви можете самостійно вибрати регіон — як українські IP, так і будь-якої іншої країни і при цьому бути впевнені в тому, що ваші сервери завжди будуть стабільно працювати.

Однак, оплачувані проксі мають також і недоліки – надання проксі послуг обов’язково повинно бути сплачено, трафік, який ви завантажили – також повинен бути оплачений. Анонімність при роботі в Інтернеті підтримується на певному рівні (відповідно з рівнем анонімності proxy), але перевіряючі з певних служб можуть провести відстеження всього ланцюжка сполук – адже платні проксі ведуть облік усіх дій, і дані заносяться в журнал.

Тепер про те, як працюють безкоштовні проксі. Ціни ніякої немає, тобто оплату робити ніяку не потрібно. Перемикання між проксі серверами відбувається легко, деякі з неоплачуваних проксі серверів, мають властивості і характеристики нітрохи не гірше, ніж на платних proxy. Ваші дії, що виконуються в Internet, можуть бути дійсно приховані, ланцюжок проксі підключається так само безкоштовно.

Не всі з проксі розраховані на підміну IP, це пов’язано з їх призначенням, що забезпечує збільшення швидкості (кешування). Можлива загроза злому вашого ПК, так само, як і зараження його вірусами, знайти інформацію про списки безкоштовних проксі, які можна вважати довгожителями – досить складне заняття. Пов’язано це з тим, що такі проксі сторінки досить швидко переходять у розряд неактуальних.

В результаті проведеного порівняння, можна зробити однозначний висновок про те, що недоліків у безкоштовного проксі набагато більше, ніж переваг, а отже, найкращим варіантом стане використання однієї з платних проксі серверів. І наостанок примітці від редакції – тут можна купити проксі під будь-які ваші потреби.